Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы N 2-14 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 21 ақпанда N 2-6-91 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 16-75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 22.04.2013 № 16-75 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-6-89 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 53 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "2727813" саны "2875989" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "2661122" саны "2809298" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "530691" саны "538192" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "199799" саны "340474" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "2727813" саны "2889398" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" (профициті) "-38041" саны "-51450" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) "38041" саны "51450" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
А. Әліпбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
20 ақпан 2012 жыл
Балқаш аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 ақпандағы
Балқаш аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Балқаш ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 20 февраля 2012 года N 2-14. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 21 февраля 2012 года N 2-6-91. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22 апреля 2013 года № 16-75
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22.04.2013 № 16-75.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 7 статьи 44, пункта 5 статьи 104, подпункта 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года за N 2-6-89, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 31 декабря 2011 года N 53) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"Доходы" цифру "2727813" заменить на цифру "2875989";
"поступлениям трансфертов" цифру "2661122" заменить на цифру "2809298";
"целевые текущие трансферты" цифру "530691" заменить на цифру "538192";
"целевые трансферты на развитие" цифру "199799" заменить на цифру "340474".
2)"Затраты" цифру "2727813" заменить на цифру "2889398".
5)"Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-38041" заменить на цифру "-51450".
6)"Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "38041" заменить на цифру "51450".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
А. Алипбаев
Секретарь Балхашского
районного маслихата
М. Камаубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района:
Нурланбек Рахатулы Ракышев
20 февраля 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Балхашского района от 20 февраля
2012 года N 2-14 "О внесении изменений
в решение Балхашского районного
маслихата от 21 декабря 2011 года