Балқаш ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 13-59 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2275 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 32-140 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 18.04.2014 N 32-140 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған Балқаш ауданының бюджеті N 12және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер - 2856082 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 61036 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 15728 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2774103 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер - 574520 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері - 314497 мың теңге;
субвенция - 1885086 мың теңге.
2) Шығындар - 2872230 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 42079 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 57123 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 15044 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті)- -54503 теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 54503 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Балқаш аудандық мәслихатының 12.03.2013 N 14-66; 06.06.2013 N 17-77; 05.07.2013 N 20-89; 20.08.2013 N 22-96; 08.11.2013 N 25-105; 05.12.2013 N 26-107 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Балқаш ауданының 2013 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 1300 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Балқаш ауданының 2013 жылға арналған бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б. Елюбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Балқаш аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Нұрланбек Рахатұлы Рақышев

О районном бюджете Балхашского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 24 декабря 2012 года N 13-59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2275. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18 апреля 2014 года № 32-140
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18.04.2014 № 32-140.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балхашского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) Доходы - 2856082 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 61036 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5215 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 15728 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2774103 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 574520 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие - 314497 тысяч тенге;
субвенции - 1885086 тысяч тенге.
2) Затраты - 2872230 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование - 42079 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 57123 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 15044 тысяч тенге;
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) Дефицит (профицит) бюджета - -54503 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  54503 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Балхашского района Алматинской области от 12.03.2013 N 14-66; 06.06.2013 N 17-77; 05.07.2013 N 20-89; 20.08.2013 N 22-96; 08.11.2013 N 25-105; 05.12.2013 N 26-107 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа Балхашского района на 2013 год в сумме 1300 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета Балхашского района на 2013 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата                        Б. Елюбаев
Секретарь Балхашского
районного маслихата                        М. Камаубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района                         Нурланбек Рахатулы Ракышев

1300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары
бөлiмi
6277
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй -
коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар
көлiгi және автомобиль жолдары
саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
6277
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн
қорғау, жер қатынастары
54526
1
Ауыл шаруашылығы
54526
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi
54526
006
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік
саласының мамандарын әлеуметтік қолдау
шараларын іске асыру үшін бюджеттік
кредиттер
54526
Санаты
Сомасы
(мың.
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
10505
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
10505
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік
кредиттерді өтеу
10505
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген
бюджеттік кредиттерді өтеу
10505
Санаты
Сома
(мың.
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
IV
Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша
сальдо
0
Санаты
Сома
(мың.
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
IV
Мемлекеттік қаржы активтерді сатудан түсетін
түсімдер
0
Санаты
Сома
(мың.
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджет тапшылығы (профициті)
-44021
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану)
44021
7
Қарыздар түсімі
54526
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
54526
2
Қарыз алу келісім шарттары
54526
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жергілікті атқарушы органы алатын қарыздары
54526
"Балқаш аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
"Балқаш ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудандық бюджетін
бекіту туралы" N шешіміне
3-қосымша
Балқаш ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер

1300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного
значения)
6277
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог
6277
III
Чистое бюджетное кредитование
44021
10
Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и
животного мира, земельные отношения
54526
1
Сельское хозяйство
54526
453
Отдел экономики и бюджетного
планирования района (города областного
значения)
54526
006
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов
социальной сферы сельских населенных
пунктов
54526
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
10505
01
Погашение бюджетных кредитов
10505
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из
государственного бюджета
10505
Погашение бюджетных кредитов, выданных из
местного бюджета физическим лицам
10505
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV
Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов
государства
0
Категория
Сумма (тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Дефицит (профицит) бюджета
-44021
Финансирование дефицита (использование
профицита) бюджета
44021
7
Поступления займов
54526
01
Внутренние государственные займы
54526
2
Договоры займа
54526
03
Займы, получаемые местным исполнительным
органом района
54526
Приложение 3
к решению маслихата Балхашского
района от 20 декабря 2012 года
N "О районном бюджете Балхашского
района на 2013-2015 годы"
Бюджет Балхашского района на 2015 год
Категории
Сомасы
(тыс.
теңге)
класс
под класс
Наименование
Доходы