Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 6-54 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-7-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі N 16-133 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 22.04.2013 N 16-133 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 3-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне (2011 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-125 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 01 қаңтардағы N 1 (5580) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-18 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-130 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 08 наурыздағы N 11 (5590) "Атамекен" газетіне жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "9206107" саны "9433433" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "8065835" саны "8293161" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1346263" саны "1611425" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2867415" саны "2829579" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "9231119" саны "9472847" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттiк кредиттеу" "45613" саны "55321" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" "48540" саны "58248" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо" "14400" саны "0" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" "-85025" саны "-94735" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 6-54. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-7-136. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22 апреля 2013 N 16-133
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22.04.2013 N 16-133.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 4) пункта 2 и пункта 3 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 декабря 2011 года за N 2-7-125, опубликовано в газете "Атамекен" N 1 (5580) от 01 января 2012 года), Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 3-18 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2012 года за N 2-7-130, опубликовано в газете "Атамекен" N 11 (5590) от 08 марта 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "9206107" заменить на цифру "9433433";
"поступления трансфертов" цифру "8065835" заменить на цифру "8293161";
"целевые текущие трансферты" цифру "1346263" заменить на цифру "1611425";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2867415" заменить на цифру "2829579".
2) "Затраты" цифру "9231119" заменить на цифру "9472847".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "45613" заменить на цифру "55321";
"бюджетные кредиты" цифру "48540" заменить на цифру "58248".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "14400" заменить на цифру "0".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-85025" заменить на цифру "-94735".