Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 8-64 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-7-143 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі N 16-133 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 22.04.2013 N 16-133 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне (2011 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-125 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 01 қаңтардағы N 1 (5580) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-18 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-130 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 08 наурыздағы N 11 (5590) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6-54 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірінде нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-136 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 19 мамырдағы N 19 (5598) "Атамекен" газетіне жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "9433433" саны "9533569" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "8293161" саны "8393297" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1611425" саны "1790534" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 11 июня 2012 года N 8-64. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-7-143. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22 апреля 2013 N 16-133
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22.04.2013 N 16-133.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 декабря 2011 года за N 2-7-125, опубликовано в газете "Атамекен" N 1 (5580) от 01 января 2012 года), Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 3-18 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2012 года за N 2-7-130, опубликовано в газете "Атамекен" N 11 (5590) от 08 марта 2012 года), Жамбылского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 6-54 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года за N 2-7-136, опубликовано в газете "Атамекен" N 19 (5598) от 19 мая 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "9433433" заменить на цифру "9533569";
"поступления трансфертов" цифру "8293161" заменить на цифру "8393297", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1611425" заменить на цифру "1790534";

"нысаналы даму трансферттері" "2829579" саны "2750606" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "9472847" саны "9572983" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Жылангөзова Г.Т
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
11 маусым 2012 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 11 маусымдағы
"2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 68-283 шешiмiне өзгерiстер
енгiзу туралы" 8-64 шешіміне
1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының

"целевые трансферты на развитие" цифру "2829579" заменить на цифру "2750606".
2) "Затраты" цифру "9472847" заменить на цифру "9572983".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Жилангозова Г.Т.
Секретарь маслихата                        Казиев Б.Б
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики
и бюджетного планирования
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
11 июня 2012 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 11 июня 2012 года
N 8-64 "О внесении изменений в решение
Жамбылского районного маслихата от
20 декабря 2011 года N 62-283
"О районном бюджете Жамбылского
района на 2012-2014 годы""
Приложение 1
к решению Жамбылского районного