Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 қыркүйектегі N 10-78 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қыркүйекте N 2106 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі N 16-133 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 22.04.2013 N 16-133 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 3 және 4-тармақтарына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне (2011 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-125 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 01 қаңтардағы N 1 (5580) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-18 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-130 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 08 наурыздағы N 11 (5590) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6-54 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірінде нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-136 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 19 мамырдағы N 19 (5598) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 8-64 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымында нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-143 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 5 шілдесіндегі N 25 (5604) "Атамекен" газетіне жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 07 сентября 2012 года N 10-78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2012 года N 2106. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22 апреля 2013 N 16-133
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22.04.2013 N 16-133.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 3 и 4 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 декабря 2011 года за N 2-7-125, опубликовано в газете "Атамекен" N 1 (5580) от 01 января 2012 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 3-18 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2012 года за N 2-7-130, опубликовано в газете "Атамекен" N 11 (5590) от 08 марта 2012 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 6-54 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года за N 2-7-136, опубликовано в газете "Атамекен" N 19 (5598) от 19 мая 2012 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 11 июня 2012 года N 8-64 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 20 июня 2012 года за N 2-7-143, опубликовано в газете "Атамекен" N 25(5604) от 5 июля 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кiрiстер" "9533569" саны "10034687" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "1104152" саны "950746" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "11720" саны "15020" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "24400" саны "14506" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "8393297" саны "9054415" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1790534" саны "2441079" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2750606" саны "2761179" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "9572983" саны "10074101" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Ахметжанов Н.Ұ.
Мәслихат хатшысының
өкілеттілігін уақытша атқарушы             Абаев Ә.К.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
07 қыркүйек 2012 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 07 қыркүйектегі
"2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 68-283 шешiмiне өзгерiстер
енгiзу туралы" 10-78 шешіміне
1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының

1) "Доходы" цифру "9533569" заменить на цифру "10034687";
"налоговые поступления" цифру "1104152" заменить на цифру "950746";
"неналоговые поступления" цифру "11720" заменить на цифру "15020";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "24400" заменить на цифру "14506";
"поступления трансфертов" цифру "8393297" заменить на цифру "9054415";
"целевые текущие трансферты" цифру "1790534" заменить на цифру "2441079";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2750606" заменить на цифру "2761179".
2) "Затраты" цифру "9572983" заменить на цифру "10074101".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Ахметжанов Н.У.
Временно осуществляющий
полномочия секретаря маслихата             Абаев А.К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики
и бюджетного планирования
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
07 сентября 2012 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 07 сентября 2012 года
N 10-78 "О внесении изменений в решение
Жамбылского районного маслихата от
20 декабря 2011 года N 62-283
"О районном бюджете Жамбылского
района на 2012-2014 годы""
Приложение 1
к решению Жамбылского районного