Ескелді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 7-40 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда 2-9-139 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 19-112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 19-112 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 (2011 жылдың 27 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-131 енгізілген, 2012 жылдың 10 ақпандағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 7 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 (2012 жылдың 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-132 енгізілген, 2012 жылдың 13 сәуірдегі аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 15 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-26 (2012 жылдың 20 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-136 енгізілген, 2012 жылдың 25 мамырдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 21 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1)"Кірістер" "4132201" саны "4322915" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3981881" саны "4152595" санына ауыстырылсын.
2)"Шығындар" "4103068" саны "4293782" санына ауыстырылсын.
3)"Таза бюджеттік кредит беру" "54962" саны "74378" санына ауыстырылсын, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 7-40. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-9-139. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 19-112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 19-112
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-9-131, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 10 февраля 2011 года N 7), от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-9-132, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 13 апреля 2012 года N 15), от 17 апреля 2012 года N 5-26 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 апреля 2012 года за N 2-9-136, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 25 мая 2012 года N 21) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4132201" заменить на цифру "4322915", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3981881" заменить на цифру "4152595".
2) "Затраты" цифру "4103068" заменить на цифру "4293782".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "54962" заменить на цифру "74378", в том числе:

"бюджеттік кредиттер" "58248" саны "77664" санына ауыстырылсын.
5)Бюджет тапшылығы (профицит) "-135829" саны "-155245" санына ауыстырылсын.
6)Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "135829" саны "155245" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Албаков
Мәслихат хатшысы                           Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Серік Мұратұлы Әлімбаев
8 маусым 2012 жыл
Ескелді ауданы мәслихатының
2012 жылғы 8 маусымдағы N 7-40
"2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 62-365
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 62-365 санды шешіміне
1-қосымша
Ескелді ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР

"бюджетный кредит" цифру "58248" заменить на цифру "77664".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-135829" заменить на цифру "-155245".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "135829" заменить на цифру "155245".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Исполнение данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По соблюдению законности по вопросам экономики, финансам и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Досанов К.С.
Секретарь маслихата                        Тастанбаев К.Т.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Алимбаев Серик Муратович
08 июня 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района N 7-40 от 8 июня 2012 года
"о внесении изменений в решение
Ескельдинского районного маслихата
от 21 декабря 2011 года N 62-365
"О районном бюджете Ескельдинского
района на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению N 62-365 от 21 декабря
2011 года "О районном бюджете
Ескельдинского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Ескельдинского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы