Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 16-88 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2271 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 36-197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 29.04.2014 № 36-197 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 3705955 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 152849 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6643 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3537211 мың теңге.
2) Шығындар – 3709029 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредит беру - 59446 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 72501 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 13055 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 12400 мың теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) - -74920 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74920 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 72501 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13055 мың теңге;
бюджет қалдықтарының пайдаланылатын қалдықтары – 15474 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы  Ескелді аудандық мәслихатының 11.03.2013 N 17-93; 05.06.2013 N 19-110; 04.07.2013 N 21-120; 20.08.2013 N 24-138; 08.11.2013 N 26-147; 06.12.2013 N 28-156 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві - 2062 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 25 декабря 2012 года N 16-88, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2271. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2014 года № 36-197
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2014 № 36-197.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) Доходы - 3705955 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 152849 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9252 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6643 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3537211 тысяч тенге, в том числе:
2) Затраты - 3709029 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 59446 тысяч тенге, в том числе:
бюджетный кредит - 72501 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 13055 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 12400 тенге.
5) Дефицит (профицит) - -74920 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  74920 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 72501 тысяч тенге;
погашение займов – 13055 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15474 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 11.03.2013 N 17-93; 05.06.2013 N 19-110; 04.07.2013 N 21-120; 20.08.2013 N 24-138; 08.11.2013 N 26-147; 06.12.2013 N 28-156 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 2062 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень администраторов бюджетных программ не подлежащих секвестированию в 2013 году согласно приложения 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету".