Іле аудандық мәслихатының 2011 жылдың 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 3-14 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 23 ақпанда N 2-10-152 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы N 14-71 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 21.02.2013 N 14-71 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына және 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-150 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 10 ақпандағы N 6 (4434) "Іле таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "34947379" саны "34994116" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "9017991" саны "9064728" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "34997379" саны "35805096" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Б. Сүлейменова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Кәдір Асқар Кәдірұлы
17 ақпан 2012 жыл
Іле аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 ақпандағы
"Іле аудандық мәслихатының
2011 жылдың 23 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 54-226 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" шешімнің
1-қосымшасы
Іле аудандық мәслихаттың
2011 жылдың 23 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 54-226 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Іле ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 3-14. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 23 февраля 2012 года N 2-10-152. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21 февраля 2013 года N 14-71
Сноска. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21.02.2013 года N 14-71.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104 и  подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-10-150, опубликовано в газете "Илийские зори" от 10 февраля 2012 года N 6 (4434) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "34947379" заменить на цифру "34994116", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "9017991" заменить на цифру "9064728".
2) "Затраты" цифру "34997379" заменить на цифру "35805096".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Б. Сулейменова
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирович
17 февраля 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 17 февраля 2012 года
N 3-14 "О внесении изменений в решение
Илийского районного маслихата
"О районном бюджете Илийского
района на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 23 декабря 2011 года
N 54-226 "О районном бюджете
Илийского района на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Илийского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
I.Доходы