Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 5-4 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-11-120 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 23.12.2013 № 26-6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-108 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 7 қаңтардағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 2 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-3 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-115 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 3 наурыздағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 10 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "13347112" саны "14457508" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "7136965" саны "8247361" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттері" "3657647" саны "4093515" санына ауыстырылсын.
"нысаналы даму трансферттері" "3479318" саны "4153846" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "13688425" саны "14798823" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік несиелендіру" "33973" саны "41254" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "36405" саны "43686" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-375286" саны "-382569" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "375286" саны "382569" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 12 апреля 2012 года N 5-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-11-120. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года № 26-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23.12.2013 № 26-6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-11-108,опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 7 января 2012 года N 2), в решение Карасайского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-11-115, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 3 марта 2012 года N 10) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "13347112" заменить на цифру "14457508", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "7136965" заменить на цифру "8247361", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "3657647" заменить на цифру "4093515";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3479318" заменить на цифру "4153846".
2) "Затраты" цифру "13688425" заменить на цифру "14798823".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "33973" заменить на цифру "41254", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "36405" заменить на цифру "43686".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" – цифру "-375286" заменить на цифру "-382569".
6) "Финансирование дефицита (использование профицит) бюджета" цифру "375286" заменить на цифру "382569".