Нысналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін келесідей белгілеу туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-410 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 07 мамырда N 2-11-121 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 9-1300 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 05.09.2016 № 9-1300 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға еңбек нарығындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
екі және одан да көп ай жұмыс істемейтін адамдар;
бұрын жұмыс істемеген адамдар;
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
отбасында бірде-бір жұмыс істемейтін мүшесі жоқ тұлғалар;
техникалық және кәсіптік оқу орындарын бітірушілер;
елу жастан үлкен тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Дәуренбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы Жұмағұлов Махмудбек Нүсіпбекұлы
11 сәуір 2012 жыл
"Қарасай ауданының жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің директоры Жұмағұлов Марат Балабайұлы

Об установлении дополнительного перечня следующих лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 11 апреля 2012 года N 4-410. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 07 мая 2012 года N 2-11-121. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 5 сентября 2016 года № 9-1300
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 05.09.2016 № 9-1300.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств на 2012 год:
лица, не работавшие два и более месяцев;
лица, ранее не работавшие;
молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
выпускники организаций технического и профессионального образования;
лица старше пятидесяти лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауренбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Карасайского района" Жумагулов Махмудбек Нусупбекович
11 апреля 2012 года
Директор государственного
учреждения "Центр занятости
Карасайского района" Жумагулов Марат Балабаевич