Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 7-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-11-123 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 23.12.2013 № 26-6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-108 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 7 қаңтарындағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 2 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-3 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-115 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 3 наурыздағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 10 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-4 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-120 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 28 сәуірдегі аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 18 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "14457508" саны "14781396" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "8247361" саны "8298249" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттері" "4093515" саны "4407077" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 7-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-11-123. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года № 26-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23.12.2013 № 26-6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-11-108,опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 7 января 2012 года N 2), в решение Карасайского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-11-115, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 3 марта 2012 года N 10), в решение Карасайского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 5-4 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-11-120, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 28 апреля 2012 года N 18) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "14457508" заменить на цифру "14781396", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "8247361" заменить на цифру "8298249", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "4093515" заменить на цифру "4407077";

"нысаналы даму трансферттері" "4153846" саны "3891172" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "14798823" саны "15122711" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Қ. Қатубаев
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Сыдық
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Азат Нұрхасенұлы Хамитов
08 маусым 2012 жыл
Қарасай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қарасай ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 65-3 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы
2012 жылғы 08 маусымдағы
N 7-3 шешіміне
1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихаттың
"Қарасай ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 2011 жылғы
20 желтоқсандағы
N 65-3 шешіміне
1-қосымша
Қарасай ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер

"целевые трансферты на развитие" цифру "4153846" заменить на цифру "3891172".
2) "Затраты" цифру "14798823" заменить на цифру "15122711".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, структуры рыночной экономики и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        К. Катубаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономика
и бюджетного планирования
Карасайского района                        Азат Нурхасенович Хамитов
08 июня 2012 года
Приложение 1
к решению Карасайского районного
маслихата от 08 июня 2012 года
N 7-3 "О внесении изменений в
решение Карасайского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 65-3 "О районном бюджете
Карасайского района
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Карасайского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 65-3 "О районном бюджете
Карасайского района
2012-2014 годы"
Бюджет Карасайского района на 2012 год
Категории
Сумма
(тыс.
теңге)
класс
под класс
Наименование
Доходы