Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қыркүйектегі N 10-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қыркүйекте N 2119 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 23.12.2013 № 26-6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 3 және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-108 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 7 қаңтарындағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 2 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-3 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-115 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 3 наурыздағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 10 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-4 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-120 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 28 сәуірдегі аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 18 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-3 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-123 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 14 шілдедегі аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 29 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 06 сентября 2012 года N 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2012 года N 2119. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года № 26-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23.12.2013 № 26-6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 3 и 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-11-108,опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 7 января 2012 года N 2), в решение Карасайского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-11-115, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 3 марта 2012 года N 10), в решение Карасайского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 5-4 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-11-120, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 28 апреля 2012 года N 18), в решение Карасайского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 7-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-11-123, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 14 июля 2012 года N 29) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "14781396" саны "15577569" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "8298249" саны "9094422" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттері" "4407077" саны "5192781" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "3891172" саны "3901641" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "15122711" саны "15925384" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-382569" саны "-389069" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "382569" саны "389069" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            С. Махамбетова
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Сыдық
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Азат Нұрхасенұлы Хамитов
06 қыркүйек 2012 жыл
Қарасай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қарасай ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті туралы"
N 65-3 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы 2012 жылғы
06 қыркүйектегі N 10-3 шешіміне
1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихаттың
"Қарасай ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 2011 жылғы
20 желтоқсандағы N 65-3 шешіміне
1-қосымша
Қарасай ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер

1) "Доходы" цифру "14781396" заменить на цифру "15577569", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "8298249" заменить на цифру "9094422", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "4407077" заменить на цифру "5192781";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3891172" заменить на цифру "3901641".
2) "Затраты" цифру "15122711" заменить на цифру "15925384".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" - цифру "-382569" заменить на цифру "-389069".
6) "Финансирование дефицита (использование профицит) бюджета" цифру "382569" заменить на цифру "389069".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, структуры рыночной экономики и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        С. Махамбетова
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономика
и бюджетного планирования
Карасайского района                        Азат Нурхасенович Хамитов
06 сентября 2012 года
Приложение 1
к решению Карасайского районного
маслихата от 06 сентября 2012 года
N 10-3 "О внесении изменений в
решение Карасайского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 65-3 "О районном бюджете
Карасайского района
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Карасайского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 65-3 "О районном бюджете
Карасайского района
на 2012-2014 годы
Бюджет Карасайского района на 2012 год
Категории
Сумма
(тыс.
тенге)
класс
под класс
Наименование
Доходы

7183
05
Шетелге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды
ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға
өзгерiстер енгiзгенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
1268
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды
ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергенi
үшiн алынатын мемлекеттiк баж
189
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу,
Қазақстан Республикасының азаматтығын
тоқтау туралы құжаттарды ресiмдегенi үшiн
алынатын мемлекеттiк баж

7183
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а так же за внесение
изменений в эти документы
1268
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
на территорий РК визы к паспортам
иностранцев и лиц без гражданства или
заменяющим их документам на право выезда из
Республики Казахстан и въезда в Республику
Казахстан
189
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов о приобретений
гражданство Республики, восстановление
гражданства Республики Казахстан и
прекращении гражданства Республики
Казахстан