Қарасай ауданы елді-мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қарашадағы N 12-11 шешімі және Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 06 қарашадағы N 11-1417 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 26 қарашада N 2202 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына және 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарасай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы елді мекендерінің шекаралары (шегі) ұсынылған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Елтай ауылдық округінің Елтай ауылының шекарасына көлемі 143,000 гектар жер телімі қосылсын.
2) Ұмтыл ауылдық округінің Жамбыл ауылының шекарасына көлемі 67,000 гектар жер телімі қосылсын.
2. Жер ресурстарын басқару жөніндегі аудандық бөлімі тіркеу құжаттарына өзгеріс енгізсін.
3. Аудан әкімдігінің осы қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешімінің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің бірінші орынбасары Қиқымов Сәтжан Манасұлына жүктелсін.
4. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қарасай ауданының әкімі                    Дәуренбаев А.А.
Қарасай аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Тұрысбеков Қ.Т.
Қарасай ауданы
мәслихатының хатшысы                       Қалиев Е.Ә
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Жұмабаев Жомарт Дауысқожаұлы
06 қараша 2012 жыл
"Қарасай аудандық сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Оразалиев Мади Жуанышбекұлы
06 қараша 2012 жыл

О изменении границ (черт) населенных пунктов Карасайского района
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 06 ноября 2012 года N 12-11 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 06 ноября 2012 года N 11-1417. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2012 года N 2202
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпункта 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" от 8 декабря 1993 года Карасайский районный акимат ПОСТАНОВИЛ и Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Карасайского района изменить согласно предоставленных картографических материалов:
1) по Елтайскому сельскому округу включить в черту села Елтай 143,000 гектара земли.
2) по Умтылскому сельскому округу включить в черту села Жамбыл 67,000 гектара земли.
2. Внести изменение в книгу регистрации районного отдела по управлению земельными ресурсами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата и решения маслихата возложить на первого заместителя акима района Кикимова Сатжана Манасовича.
4. Настоящее постановление районного акимата и решения районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасайского района                   Дауренбаев А.А.
Председатель сессии
Карасайского районного
маслихата                                  Турысбеков К.Т.
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        Калиев Е.А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Карасайского района"             Жумабаев Жомарт Дауыскожаевич
06 ноября 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
Карасайского района"                       Оразалиев Мади Жуанышбекович
06 ноября 2012 года