Тастөбе ауылдық округінің "Тастөбе" ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 маусымдағы N 138 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 маусымда N 2-12-196 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 қазандағы N 264 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2012.10.02 N 264 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 11 ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бастөбе ауылдық округінің "Жылыбұлақ" ауылында мүйізді ұсақ малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, оны ары қарай таратпай жою мақсатында шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қонақбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Дүйсембінов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
Ветеринариялық қадағалау және
бақылау комитетінің Қаратал
аудандық аумақтық инспекциясының
бастығы                                    Алмат Полатұлы Күншығар
01 маусым 2012 жыл
Қаратал ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы                      Владимир Петрович Маркевич
01 маусым 2012 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе "Тастобе" Тастобинского сельского округа
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 01 июня 2012 года N 138. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 18 июня 2012 года N 2-12-196. Утратило силу - Постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 02 октября 2012 года N 264
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 02.10.2012 N 264
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района N 11 от 28 апреля 2012 года, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза среди мелкого рогатого скота в селе "Жылыбулак" Бастобинского сельского округа установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий с целью не допущения и дальнейшего распространения заболеваний.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Конакбаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Дюсембинов С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Каратальской районной
территориальной инспекции комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Куншыгар Алмат Полатович
01 июня 2012 года
Начальник Управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Каратальскому району                    Маркевич Владимир Петрович
01 июня 2012 года