Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 6-34 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-12-197 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 мамырдағы N 17-78 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.05.2013  N 17-78 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағы және 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2-12-183 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2012 жылғы 17 ақпандағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-9 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2-12-187 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2012 жылғы 11 сәуірдегі "Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-30 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2-12-192 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 4 мамырдағы N 18 "Қаратал" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "2983760" саны "3038099" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "2854184" саны "2900523" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3018005" саны "3072344" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 6-34. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-12-197. Утратило силу решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 14 мая 2013 года N 17-78
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 14.05.2013 N 17-78.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-12-183, опубликовано в газете "Каратал" от 13 января 2012 года N 2), в решение Каратальского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-9 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 февраля 2012 года за N 2-12-187, опубликовано в газете "Каратал" от 2 марта 2012 года N 9), в решение Каратальского районного маслихата от 11 апреля 2012 года N 4-30 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-12-192, опубликовано в газете "Каратал" от 4 мая 2012 года N 18) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "2983760" заменить на цифру "3038099", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "2854184" заменить на цифру "2900523".
2) "Затраты" цифру "3018005" заменить на цифру "3072344".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрайымы:                           С. Даркенбаева
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                         Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
08 маусым 2012 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2012 жылғы 08 маусымдағы N 6-34
"Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қаратал ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 60-264
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 60-264 "Қаратал ауданының
2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственный деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата:                       С. Даркенбаева
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
08 июня 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 8 июня
2012 года N 6-34 "О внесении
изменений в решение Каратальского
районного маслихата от 20 декабря
2011 года N 60-264 "Об районном
бюджете Каратальского района
на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 20 декабря 2011 года
N 60-264 "О районном бюджете
Каратальского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование