Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 13-85 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда N 2268 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 сәуірдегі N 29-179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 12.04.2014 N 29-179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет Кодексінің 9–бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4506976 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 133754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 13147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 5000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 4355075 мың теңге; оның ішінде:
2) шығындар – 4531516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 56017 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 62316 мың теңге.
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6299 мың теңге.
4) қаржы активтерімен жасалынған операциялар бойынша сальдо-0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) -80557 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80557 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-89; 04.06.2013 N 16-101; 05.07.2013 N 18-108; 19.08.2013 N 20-124; 09.11.2013 N 23-139; 05.12.2013 N 24-142 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған төтенше резерві - 2081,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Бақытбек Сансызбайұлы Есімов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
24 желтоқсан 2012 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 24 желтоқсанындағы

О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 24 декабря 2012 года N 13-85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2268. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12 апреля 2014 года N 29-179
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12.04.2014 N 29-179.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет на 2013-2015 годы согласно приложении 12 и 3, в том числе:
1) доходы - 4506976 тыс тенге, в том числе:
налоговые поступления - 133754 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 13147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5000 тысяч тенге;
поступление трансфертов - 4355075 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты - 4531516 тысяч тенге, в том числе:
3) чистое бюджетное кредитование - 56017 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 62316 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 6299 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) -80557 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита)–  80557 тыс тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Кербулакского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-89; 04.06.2013 N 16-101; 05.07.2013 N 18-108; 19.08.2013 N 20-124; 09.11.2013 N 23-139; 05.12.2013 N 24-142 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме - 2081 тыс тенге для ликвидации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленению оказания помощи населению".
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2013 года.
Председатель сессии                        Есимов Бакытбек Сансызбаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования                  Тулегенов Шалхибай Молдахметович
24 декабря 2012 года
Приложение N 1
Утвержден решением маслихата
от 24 декабря 2012 года N 13-85
Бюджет Кербулакского района

005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың)
мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар
мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және
жеткізу
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және
ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы
күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайын ақшалай
қаражат төлемдері
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды
жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз
ету

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26416
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
15913
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2060

040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде
өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу
бойынша шараларды іске іске асыру
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы
бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жергілікті атқарушы органдардың резерві
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5501
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2383
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2383
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9537