Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-14-123 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 6 қаңтарындағы N 1 (110) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "3485456" саны "3816769" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3385984" саны "3717297" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "594128" саны "913566" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "930720" саны "942595" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "3485456" саны "3847365" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-47626" саны "-78222" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "47626" саны "78222" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Н. Сәрсеқұлов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Ә.Б. Әмірсейітова
2012 жылғы 17 ақпан
Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 17 ақпандағы
"Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 66-2
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 2-1 шешіміне
1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 66-2
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Көксу ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
А Т А У Ы
I.Кірістер

О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года за N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-14-123. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104,  подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года N 2-14-119, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 6 января 2012 года N 1 (110) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "3485456" заменить на цифру "3816769", в том числе:
"поступление трансфертов цифру" "3385984" заменить на цифру "3717297", в том числе:
"целевые текущие трансферты цифру" "594128" заменить на цифру "913566";
"целевые трансферты на развитие" цифру "930720" заменить на цифру "942595".
2) "затраты" цифру "3485456" заменить на цифру "3847365".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-47626" заменить на цифру "-78222".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "47626" заменить на цифру "78222".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           Н. Сәрсекулов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    А.Б. Амирсеитова
17 февраля 2012 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 17 февраля
2012 года N 2-1 "О внесении
изменений в решение Коксуского
районного маслихата от 20 декабря
2011 года N 66-2 "О районном
бюджете Коксуского района
на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 66-2 "О районном бюджете
Коксуского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Коксуского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы