Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-14-127 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 6 қаңтардағы N 1 (110) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-1 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-123 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 2 наурыздағы N 9 (118) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "3816769" саны "3880501" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3717297" саны "3781029" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "913566" саны "960035" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "942595" саны "959858" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "3847365" саны "3911099" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредит беру" "47626" саны "52480" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" "50967" саны "55821" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-78222" саны "-83078" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "78222" саны "83078" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года за N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 12 апреля 2012 года N 3-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-14-127. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года за N 2-14-119, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 6 января 2012 года N 1 (110), в решение Коксуского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 февраля 2012 года за N 2-14-123, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 2 марта 2012 года N 9 (118)) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "3816769" заменить на цифру "3880501", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "3717297" заменить на цифру "3781029", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "913566" заменить на цифру "960035";
"целевые трансферты на развитие" цифру "942595" заменить на цифру "959858".
2) "затраты" цифру "3847365" заменить на цифру "3911099".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "47626" заменить на цифру "52480";
"бюджетные кредиты" цифру "50967" заменить на цифру "55821".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-78222" заменить на цифру "-83078".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "78222" заменить на цифру "83078".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Н. Сәрсеқұлов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Ә.Б.Әмірсейітова
2012 жылғы 12 сәуір
Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 12 сәуірдегі
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 66-2 шешіміне өзгерістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           Н. Сарсекулов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    А.Б. Амирсеитова
12 апреля 2012 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 12 апреля 2012 года