Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 4-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-14-132 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 6 қаңтардағы N 1 (110) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-1 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-123 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 2 наурыздағы N 9 (118) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-2 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-127 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 27 сәуірдегі N 17 (126) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "3880501" саны "3987916" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3781029" саны "3888444" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "960035" саны "1062816" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "959858" саны "964492" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 4-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-14-132. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года за N 2-14-119, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 6 января 2012 года N 1 (110), в решение Коксуского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 февраля 2012 года за N 2-14-123, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 2 марта 2012 года N 9 (118), в решение Коксуского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 3-2 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года за N 2-14-127, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 27 апреля 2012 года N 9 (118) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "3880501" заменить на цифру "3987916", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "3781029" заменить на цифру "3888444", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "960035" заменить на цифру "1062816";
"целевые трансферты на развитие" цифру "959858" заменить на цифру "964492";

2) "шығындар" "3911099" саны "4018514" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Қ. Алпысбаев
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Ә.Б.Әмірсейітова
2012 жылғы 08 маусым
Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 08 маусымдағы
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 4-2 шешіміне
1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының

2) "затраты" цифру "3911099" заменить на цифру "4018514".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           К. Алпысбаев
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    А.Б. Амирсеитова
08 июня 2012 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 08 июня 2012 года
N 4-2 "О внесении изменений в
решение Коксуского районного