Райымбек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-11 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-15-113 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 сәуірдегі N 12-76 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 08.04.2013 N 12-76 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44–бабының 7–тармағына, 104–бабының 5–тармағына, 106–бабының 2–тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-110 нөмірімен енгізілген, "Хан тәңірі" газетінің 6 қаңтар 2012 жылғы N 2 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "6090186" саны "6199454" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "5963564" саны "6072832" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6090186" саны "6245236" санына ауыстырылсын.
5)"Тапшылық (профицит)" "-135238" саны "-181020" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "135238" саны "181020" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "45782" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н. Алиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       Муса Кенжебаев
17 ақпан 2012 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 ақпандағы
"Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 2-11 шешіміне
N 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 61-302
шешіміне бекітілген
N 1-қосымша
Райымбек ауданының 2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
Кірістер

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года за N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-11. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-15-113. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08 апреля 2013 года N 12-76
Сноска. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08.04.2013 N 12-76.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пункта 5 статьи 104, подпункта 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-15-110, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 06 января 2012 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "6090186" заменить на цифру "6199454", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "5963564" заменить на цифру "6072832".
2) "Затраты" цифру "6090186" заменить на цифру "6245236".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-135238" заменить на цифру "-181020".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "135238" заменить на цифру "181020", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "45782".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Алиев
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
17 февраля 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением
Райымбекского районного маслихата
от 17 февраля 2012 года N 2-11
"О внесении изменений к решению
Райымбекского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года за N 61-302
"О районном бюджете Райымбекского
района на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Райымбекского
района от 20 декабря 2011 года
за N 61-302 "О районном бюджете
Райымбекского района
на 2012 -2014 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы