Райымбек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-21 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-15-119 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 сәуірдегі N 12-76 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 08.04.2013 N 12-76 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабының 2–тармағының 4)-тармақшасына, 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-110 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 2 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-11 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-113 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "6199454" саны "6431207" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "6072832" саны "6304585" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6245236" саны "6476992" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "135238" саны "142519" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "143193" саны "150474" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" "-181020" саны "-188301" санына ауыстырылсын;
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "181020" саны "188301" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздарды өтеу" "7955" саны "7973" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "45782" саны "45803" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года за N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 3-21. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-15-119. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08 апреля 2013 года N 12-76
Сноска. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08.04.2013 N 12-76.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-15-110, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 6 января 2012 года N 2), в решение Райымбекского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-11 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-15-113, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 3 марта 2012 года N 10), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "6199454" заменить на цифру "6431207", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "6072832" заменить на цифру "6304585".
2) "Затраты" цифру "6245236" заменить на цифру "6476992".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "135238" заменить на цифру "142519", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "143193" заменить на цифру "150474".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-181020" заменить на цифру "-188301".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "181020" заменить на цифру "188301", в том числе:
"погашение займов" цифру "7955" заменить на цифру "7973";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "45782" заменить на цифру "45803".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н. Алиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       Муса Кенжебаев
13 сәуір 2012 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 сәуірдегі
"Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 61-302
шешіміне  өзгерістер енгізу
туралы" N 3-21 шешіміне
1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 61-302
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Райымбек ауданының 2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Кірістер

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Алиев
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
13 апреля 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением Райымбекского
районного маслихата от 13 апреля
2012 года N 3-21 "О внесении
изменений к решению Райымбекского
районного маслихата от 20 декабря
2011 года за N 61-302
"О районном бюджете Райымбекского
района на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Райымбекского
района от 20 декабря 2011 года
за N 61-302 "О районном бюджете
Райымбекского района
на 2012 -2014 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы