Райымбек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 5-32 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-15-120 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 сәуірдегі N 12-76 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 08.04.2013 N 12-76 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабының 4-тармағына, 109–бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-110 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 2 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-11 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-113 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-21 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 9 мамырдағы N 18 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "6431207" саны "6521712" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "114948" саны "111948" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "8498" саны "11498" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6304585" саны "6395090" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года за N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 11 июня 2012 года N 5-32. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-15-120. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08 апреля 2013 года N 12-76
Сноска. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08.04.2013 N 12-76.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-15-110, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 6 января 2012 года N 2), в решение Райымбекского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-11 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-15-113, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 3 марта 2012 года N 10), в решение Райымбекского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 3-21 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-15-119, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 9 мая 2012 года N 18) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "6431207" заменить на цифру "6521712", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "114948" заменить на цифру "111948";
"неналоговым поступлениям" цифру "8498" заменить на цифру "11498";
"поступлениям трансфертов" цифру "6304585" заменить на цифру "6395090".

2) "Шығындар" "6476992" саны "6567497" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "142519" саны "93979" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "150474" саны "101934" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" "-188301" саны "-139764" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "188301" саны "139764" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздар түсімі" "143193" саны "101934" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н. Советов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       Муса Кенжебаев
11 маусым 2012 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2012 жылғы 11 маусымдағы
"Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 5-32 шешіміне
N 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 61-302
шешіміне бекітілген
N 1-қосымша
Райымбек ауданының 2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Кірістер

2) "Затраты" цифру "6476992" заменить на цифру "6567497".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "142519" заменить на цифру "93979", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "150474" заменить на цифру "101934".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-188301" заменить на цифру "-139764".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "188301" заменить на цифру "139764", в том числе:
"поступление займов" цифру "143193" заменить на цифру "101934".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Советов
Секретарь
районного маслихата                        Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
16 июня 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением Райымбекского
районного маслихата от 11 июня
2012 года N 5-32 "О внесении
изменений к решению Райымбекского
районного маслихата от 20 декабря
2011 года за N 61-302 "О районном
бюджете Райымбекского района
на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Райымбекского
района от 20 декабря 2011 года
за N 61-302 "О районном бюджете
Райымбекского района
на 2012-2014 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы