Райымбек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы N 8-50 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қарашада N 2178 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 сәуірдегі N 12-76 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 08.04.2013 N 12-76 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабының 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-110 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 2 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-11 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-113 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-21 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 9 мамырдағы N 18 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 11 маусымдағы "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-32 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-120 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 30 маусымдағы N 25, 2012 жылғы 14 шілдедегі N 27 "Хан тәңірі" газеттерінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 5 қыркүйектегі "Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-46 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2123 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 қазандағы N 39 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года за N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 5 ноября 2012 года N 8-50. Зарегистрировано Департаментам юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2178. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08 апреля 2013 года N 12-76
Сноска. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08.04.2013 N 12-76.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-15-110, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 6 января 2012 года N 2), в решение Райымбекского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-11 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-15-113, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 3 марта 2012 года N 10), в решение Райымбекского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 3-21 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-15-119, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 9 мая 2012 года N 18), в решение Райымбекского районного маслихата от 11 июня 2012 года N 5-32 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-15-120, опубликовано в газетах "Хан тәңірі" от 30 июня 2012 года N 25, 14 июля 2012 года N 27), в решение Райымбекского районного маслихата от 5 сентября 2012 года N 7-46 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-302 "О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2123, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 6 октября 2012 года N 39) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "6555868" саны "6543484" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "107832" саны "106395" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "12298" саны "15368" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "6492" саны "4859" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6429246" саны "6416862" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6601653" саны "6589269" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "93979" саны "92538" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "101934" саны "100493" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" "-139764" саны "-138323" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "139764" саны "138323" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздар түсімі" "101934" саны "100493" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Саниязов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       Муса Кенжебаев
05 қараша 2012 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2012 жылғы 05 қарашадағы
"Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 61-302
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 8-50 шешіміне
1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 61-302
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Райымбек ауданының 2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Кірістер

1) "Доходы" цифру "6555868" заменить на цифру "6543484", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "107832" заменить на цифру "106395";
"неналоговым поступлениям" цифру "12298" заменить на цифру "15368";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "6492" заменить на цифру "4859";
"поступлениям трансфертов" цифру "6429246" заменить на цифру "6416862".
2) "Затраты" цифру "6601653" заменить на цифру "6589269".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "93979" заменить на цифру"92538", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "101934" заменить на цифру "100493".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-139764" заменить на цифру "-138323".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "139764" заменить на цифру "138323", в том числе:
"поступление займов" цифру "101934" заменить на цифру "100493".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Саниязов
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
05 ноября 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением Райымбекского
районного маслихата от 5 ноября
2012 года N 8-50 "О внесении
изменений к решению Райымбекского
районного маслихата от 20 декабря
2011 года за N 61-302 "О районном
бюджете Райымбекского
района на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Райымбекского
района от 20 декабря 2011 года
за N 61-302 "О районном бюджете
Райымбекского района
на 2012 -2014 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы