Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 02 ақпандағы N 75 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 29 ақпанда N 2-16-150 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 23 мамырдағы N 362 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық әкімдігінің 23.05.2012 N 362 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 5-7) тармақшасына18-1 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Жақыбай Азат Жапарұлы) және "Панфилов ауданының жұмыспен қамту орталығы" (Сатбаева Азатқан Шаяхметқызы) мемлекеттік мекемелері халықтың нысаналы топтары қатарындағы азаматтарды ұйымдастырылған әлеуметтік жұмыс орындарына орналасу үшін жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен әлеуметтік жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Раев Амантай Әбдіқадырұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Келемсейіт
Панфилов ауданы әкімдігінің
2012 жылдың 02 ақпандағы
N 75 "Әлеуметтік жұмыс орындарын
ұйымдастыру туралы" қаулысына
қосымша
2012 жылдың өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес
әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын
жұмыс берушілердің тізбесі
Nп/п
Жұмыс
беруші
Кім ретінде
жұмысқа алу
жоспарланады
Ұйымдас-
тыры-
латын
әлеумет-
тік
жұмыс
орында-
рының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жұмыстың
ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекет-
тік
бюджет
қаражаты-
нан
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері,
теңге
1
"КОС"
өндірістік
кооперативі
Электрондық
есептік
машина
операторы
(мәтінінің
жиынтығы,
енгізу, қайта
басу)
2
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
4
17439 бір
адамға
есепте-
лінген
Диктор
(баспалардың
тақырыптарын
дыбыстандыру
1
34878
4
17439
2
"Қамқорлық"
жауапкерші-
лігі
шектеулі
серіктестігі
Жұмысшы
2
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
4
17439 бір
адамға
есепте-
лінген
3
"Илиев
А.К." жеке
кәсіпкер
Есепші
1
34878
4
17439
Жұмысшы
4
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
4
17439 бір
адамға
есепте-
лінген
4
"Карим"
шаруа
қожалығы
Зоотехник,
мал дәрігері,
инкубатор
операторы,
жұмысшы
10
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
6
17439 бір
адамға
есепте-
лінген
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
3
10463 бір
адамға
есепте-
лінген
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
3
5231 бір
адамға
есепте-
лінген
5
"Қамқорлық"
жауапкерші-
лігі
шектеулі
серіктестігі
Жұмысшы
5
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
6
17439 бір
адамға
есепте-
лінген
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
3
10463 бір
адамға
есепте-
лінген
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
3
5231 бір
адамға
есепте-
лінген
6
"Сулы-сай"
су
пайдаланушы-
лар селолық
тұтыну
кооперативі
Жұмысшы
5
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
6
17439 бір
адамға
есепте-
лінген
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
3
10463 бір
адамға
есепте-
лінген
34878
бір
адамға
есепте-
лінген
3
5231 бір
адамға
есепте-
лінген
7
"Илиманов
Куат
Кенесбаевич"
шаруа
қожалығы
Қойшы,
сиыршы,
жылқышы
5
50000
бір
адамға
есепте-
лінген
6
25000 бір
адамға
есепте-
лінген
50000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
15000 бір
адамға
есепте-
лінген
50000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
7500 бір
адамға
есепте-
лінген
Жұмысшы
5
50000
бір
адамға
есепте-
лінген
6
25000 бір
адамға
есепте-
лінген
50000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
15000 бір
адамға
есепте-
лінген
50000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
7500 бір
адамға
есепте-
лінген
8
"Қобдалиева
Ұлбала
Мұқашқызы"
жеке
кәсіпкер
Көлік жүргізу
ісінің
мұғалімі
2
35000
бір
адамға
есепте-
лінген
6
15000 бір
адамға
есепте-
лінген
35000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
10500 бір
адамға
есепте-
лінген
35000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
5250 бір
адамға
есепте-
лінген
Жол ережесін
көрсететін
нұсқаушы
2
35000
бір
адамға
есепте-
лінген
6
15000 бір
адамға
есепте-
лінген
35000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
10500 бір
адамға
есепте-
лінген
35000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
5250 бір
адамға
есепте-
лінген
Есепші
1
30000
6
15000
30000
3
7500
30000
3
4500
9
"Бахар"
шаруа
қожалығы
Әр саладағы
жұмысшы
2
30000
бір
адамға
есепте-
лінген
6
15000 бір
адамға
есепте-
лінген
30000
бір
адамға
есепте-
лінген
3
7500 бір
адамға
есепте-
лінген
30000 бір адамға есептелінген
3
4500 бір
адамға
есепте-
лінген
10
"Пайдалы
су" су
пайдаланушы-
лар селолық
тұтыну
кооперативі
Су технигі
1
30000
6
15000
30000
3
7500
30000
3
4500
11
"Ар-өстең"
су
пайдаланушы-
лар селолық
тұтыну
кооперативі
Су технигі
1
30000
6
15000
30000
3
7500
30000
3
4500
Есепші
1
30000
6
15000
30000
3
7500
30000
3
4500

Об организации социальных рабочих мест
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 02 февраля 2012 года N 75. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 29 февраля 2012 года N 2-16-150. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 23 мая 2012 года N 362
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 23.05.2012 N 362.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 5-4) статьи 7статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места.
2. Государственным учреждениям "Отделу занятости и социальных программ Панфиловского района" (Жакыбай Азат Жапарович) и "Панфиловскому районному центру занятости" (Сатбаева Азаткан Шаяхметовна) направить граждан из целевых групп населения для трудоустройства на организованные социальные рабочие места к работодателям и заключить с работодателями договоры о создании социальных рабочих мест.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Раева Амантая Абдыкадыровича.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Келемсеит
Приложение
к постановлению акимата
Панфиловского района за N 75
от 02 февраля 2012 года
"Об организации социальных
рабочих мест"
Перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с
потребностью регионального рынка труда будут организованы
социальные рабочие места
N
Работодатель
Профессия
(должность)
Количество
организуе-
мых
социаль-
ных
рабочих
мест
Размер
месячной
заработ-
ной
платы,
тенге
Продолжи-
тельность
работы в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенси-
рован из
средств
государст-
венного
бюджета,
тенге
1
Производствен-
ный
кооператив
"КОС"
Оператор
электронно-
вычисли-
тельной
машины
(набор
текста,
потоковый
ввод,
перепечатка)
2
34878
тенге на
одного
работника
4
17439
тенге на
одного
работника
Диктор
(озвучива-
ние с
готовых
печатных
заготовок)
1
34878
тенге
4
17439
тенге
2
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Қамқорлық"
Рабочий
2
34878
тенге на
одного
работника
4
17439
тенге на
одного
работника
3
Индивидуаль-
ный
предприни-
матель
"Илиев А.К."
Бухгалтер
1
34878
тенге
4
17439
тенге
Разно-
рабочий
4
34878
тенге на
одного
работника
4
17439
тенге на
одного
работника
4
Крестьянское
хозяйство
"Карим"
Зоотехник,
веттехник,
оператор
инкубатора,
разно-
рабочий
10
34878
тенге на
одного
работника
6
17439
тенге на
одного
работника
34878
тенге на
одного
работника
3
10463
тенге на
одного
работника
34878
тенге на
одного
работника
3
5321
тенге на
одного
работника
5
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Қамқорлық"
Разно-
рабочий
5
34878
тенге на
одного
работника
6
17439
тенге на
одного
работника
34878
тенге на
одного
работника
3
10463
тенге на
одного
работника
34878
тенге на
одного
работника
3
5321
тенге на
одного
работника
6
Сельский
потребитель-
ский
кооператив
водопользо-
вателей
"Сулы-сай"
Разно-
рабочий
5
34878
тенге на
одного
работника
6
17439
тенге на
одного
работника
34878
тенге на
одного
работника
3
10463
тенге на
одного
работника
34878
тенге на
одного
работника
3
5321
тенге на
одного
работника
7
Крестьянское
хозяйство
"Илиманов
Куат
Кенесбаевич"
Скотник,
чабан,
табунщик
5
50000
тенге на
одного
работника
6
25000
тенге на
одного
работника
50000
тенге на
одного
работника
3
15000
тенге на
одного
работника
50000
тенге на
одного
работника
3
7500
тенге на
одного
работника
Разно-
рабочий
5
50000
тенге на
одного
работника
6
25000
тенге на
одного
работника
50000
тенге на
одного
работника
3
15000
тенге на
одного
работника
50000
тенге на
одного
работника
3
7500
тенге на
одного
работника
8
Индивидуаль-
ный
предпринима-
тель
"Қобдалиева
Ұлбала
Мұқашқызы"
Преподава-
тель по
автоделу
2
35000
тенге на
одного
работника
6
17500
тенге на
одного
работника
35000
тенге на
одного
работника
3
10500
тенге на
одного
работника
35000
тенге на
одного
работника
3
5250
тенге на
одного
работника
Инструктор
по
вождению
2
35000
тенге на
одного
работника
6
17500
тенге на
одного
работника
35000
тенге на
одного
работника
3
10500
тенге на
одного
работника
35000
тенге на
одного
работника
3
5250
тенге на
одного
работника
Бухгалтер
1
30000
тенге
6
15000
тенге
30000
тенге
3
7500
тенге
30000
тенге
3
4500
тенге
9
Крестьянское
хозяйство
"Бахар"
Разно-
рабочий
2
30000
тенге на
одного
работника
6
15000
тенге на
одного
работника
30000
тенге на
одного
работника
3
7500
тенге на
одного
работника
30000
тенге на
одного
работника
3
4500
тенге на
одного
работника
10
Сельский
потребитель-
ский
кооператив
водопользо-
вателей
"Пайдалы
су"
Гидротехник
1
30000
тенге
6
15000
тенге
30000
тенге
3
7500
тенге
30000
тенге
3
4500
тенге
11
"Сельский
потребитель-
ский
кооператив
водопользо-
вателей
Ар-өстен"
Гидротехник
1
30000
тенге
6
15000
тенге
30000
тенге
3
7500
тенге
30000
тенге
3
4500
тенге
Бухгалтер
1
30000
6
15000
30000
3
7500
30000
3
4500