2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 5-4-24 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-16-153 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-145 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 07 қаңтардағы N 3 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-2-10 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-148 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 05 наурыздағы N 14 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "6937554" саны "7595849" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6070535" саны "6728830" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "7008314" саны "7666610" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-105534" саны "-110389" санына ауыстырылсын.
6)"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану)" "105534" саны "110389" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "70760" саны "70781" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "292344" саны "293198" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "4565310" саны "4674866" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға" "278056" саны "281566" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1307032" саны "1856347" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiкке" "141792" саны "134880" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 12 апреля 2012 года N 5-4-24. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года 2-16-153
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года за N 2-16-145, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 07 января 2012 года N 3), в решение Панфиловского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 5-2-10 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2012 года за N 2-16-148, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 05 марта 2012 года N 14), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "6937554" заменить на цифру "7595849",
в том, числе:
"поступления трансфертов" цифру "6070535" заменить на цифру "6728830".
2) "затраты" цифру "7008314" заменить на цифру "7666610".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-105534" заменить на цифру "-110389".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "105534" заменить на цифру "110389";
"используемые остатки бюджетных средств" "70760" заменить на цифру "70781".
в пункте 3 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "292344" заменить на цифру "293198";
"образование" цифру "4565310" заменить на цифру "4674866";
"социальной помощи и социального обеспечения" цифру "278056" заменить на цифру "281566";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1307032" заменить на цифру "1856347";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "141792" заменить на цифру "134880";

"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "151493" саны "151865" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "58300" саны "59900" санына ауыстырылсын.
"басқаларға" 59900 мың теңге жолынан кейін "борышқа қызмет көрсету 1 мың теңге" жолымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Оңласынов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекеме бастығы                 Ақан Ақатұлы Оспанов
12 сәуір 2012 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
"Панфилов аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының
2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 4-55-343 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы" N 5-4-24 шешіміне
1-қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы"
N 4-55-343 шешіміне
1-қосымша
Панфилов ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
АТАУЫ
1.Кірістер

"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "151493" заменить на цифру "151865";
"прочие" цифру "58300" заменить на цифру "59900".
после строки "прочие 59900 тысячи тенге" дополнить строкой "обслуживание долга 1 тысяча тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М. Онласынов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Оспанова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел
экономики и бюджетного
планирования
Панфиловского района"                      Оспанов Акан Акатович
12 апреля 2012 года
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от 12 апреля
2012 года N 5-4-24 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Панфиловского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 4-55-343
"О районном бюджете Панфиловского
района на 2012-2014 годы"
Приложение N 1
к решению маслихата Панфиловского
района района от 20 декабря
2011 года N 4-55-343 "О районном
бюджете Панфиловского
района на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Панфиловского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
Доходы