2012 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Талғар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 06 наурыздағы N 03-117 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 11 наурызда N 2-18-142 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 06 қыркүйектегі № 09-722 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 06.09.2012 № 09-722 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағы 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7 тармақшасына, 18-2 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылдың 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы N 836 қаулысына сәйкес, Талғар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Талғар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Бүркітов Орынтай Шаріпұлы) және "Талғар ауданының жұмыспен қамту орталығы" (Туғанбеков Мурат Ильясұлы) мемлекеттік мекемелері жастар практикасын өту үшін техникалық және кәсіптік, орта білімінен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілерге жіберілсін және жұмыс берушілермен жастар практикасын өту үшін жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Райхан Нұрмұрзақызы Садықоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Ә. Өмірәлиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекеме бастығы Бүркітов Орынтай Шаріпұлы
"Талғар аудандық жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекеме директоры Туғанбеков Мурат Ильясұлы
Талғар ауданы әкімдігінің
2012 жылдың 06 наурыздағы
N 03-117 "2012 жылы
жастар практикасын ұйымдастыру
туралы" қаулысына
қосымша
2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес
жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын
жұмыс берушілердің тізбесі
N
Жұмыс беруші
Ұйымдасты-
рылатын
жұмыс
орындарының
саны
Кәсіби
(мамандығы)
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жастар
практикасы-
ның ай
бойынша
ұзақтығы
1
"Байсерке-Агро"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
1
Мал
дәрігері
26000 теңге
5
Есепші
26000 теңге
5
2
"Есмұханов
Есиркеп
Досжанұлы"
жеке кәсіпкер
1
Экономист
26000 теңге
5
2
Есепші
26000 теңге
5
3
Алматы облыстық
филиалы "Талғар
аудандық пошта
байланыс торабы"
1
Программист
26000 теңге
6
1
Есепші
26000 теңге
5
4
мектеп жасына
дейінгі шағын
орталығы бар N 19
орта мектебі
2
Психолог
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
5
1
Есепші
26000
6
5
"ГеосТур.KZ"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
2
Туризм
менеджері
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
6
6
"Айршир"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
1
Есепші
26000 теңге
5
7
Алматы облысының
филиалының Талғар
аудандық
бөлімшесі
"Мемлекеттік
зейнетақы төлеу
орталығы"
3
Экономист-
есепші
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
6
8
Бейсебаев
атындағы Талғар
агробизнес және
менеджмент
колледжі
1
Агроном
26000 теңге
6
2
Техник-
технолог
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
6
1
Техник-
электрик
26000 теңге
6
1
Жер маман
техник
26000 теңге
6
1
Техник-
механик
26000 теңге
6
9
Рысқұлов атындағы
Экономикалық
колледжі
1
Есепші-
ревизор
26000 теңге
6
1
Қаржыгер
26000 теңге
6
10
Талғар аудандық
кітапханасы
1
Есепші
26000 теңге
6
1
Кітапханашы
26000 теңге
6
11
Талғар ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
2
Есепші
26000
6

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 06 марта 2012 года N 03-117. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 11 марта 2012 года 2-18-142. Утратило силу постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 06 сентября 2012 года № 09-722
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 06.09.2012 № 09-722.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7 статьи 7, статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственным учреждениям "Талгарский отдел занятости и социальных программ" (Буркутов Орынтай Шарипович) и "Центр занятости Талгарского района" (Туганбеков Мурат Ильясович) направить безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования к работодателям для прохождения молодежной практики и заключить с работодателями договора о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садыкову Райхан Нурмурзаевну.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Умралиев Т.А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Талгарского района" Буркутов Орынтай Шарипович
Директор государственного
учреждения "Центр занятости
Талгарского района" Туганбеков Мурат Ильясович
Приложение
к постановлению акимата
Талгарского района N 03-117
от 06 марта 2012 года
"Об организации молодежной
практики на 2012 год"
Перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с
потребностью регионального рынка труда будут организованы
рабочие места для прохождения молодежной практики
N
Работодатель
Количество
организуемых
социальных
рабочих мест
Профессия
Размер
месячной
заработной
платы,
тенге
Продолжи-
тельность
работы в
месяцах
1
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Байсерке-Агро"
1
Ветеринарный
врач
26000
тенге
5
1
Бухгалтер
26000
тенге
5
2
Индивидуальный
предприниматель
"Есимханов
Есиркеп
Досжанулы"
1
Экономист
26000
тенге
5
2
Бухгалтер
26000
тенге на
одного
человека
5
3
Алматинский
областной филиал
"Талгарский
районный узел
почтовой связи"
1
Программист
26000
тенге
5
1
Бухгалтер
26000
тенге
5
4
Средняя школа N 19
с дошкольным
мини-центром
2
Психолог
26000
тенге на
одного
человека
5
1
Бухгалтер
26000
тенге
5
5
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"ГеосТур.KZ"
2
Менеджер по
туризму
26000
тенге на
одного
человека
5
6
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Айршир"
1
Бухгалтер
26000
тенге
5
7
Талгарское
отделение
Алматинского
Областного
филиала
"Государственный
центр по выплате
пенсий"
3
Экономист-
бухгалтер
26000
тенге на
одного
человека
6
8
Талгарский
колледж
агробизнеса и
менеджмента имени
Бейсебаева
1
Агроном
26000
тенге
6
2
Техник-
технолог
26000
тенге на
одного
человека
6
1
Техник-
электрик
26000
тенге
6
1
Техник-
землеустроитель
26000
тенге
6
1
Техник-
механик
26000
тенге
6
9
Экономический
колледж имени
Рыскулова
1
Бухгалтер-
ревизор
26000
тенге
6
1
Финансист
26000
тенге
6
10
Талгарская
районная
библиотека
1
Библиотекарь
26000
тенге
6
11
Талгарский
районный отдел
занятости и
социальных
программ
2
Бухгалтер
26000
тенге на
одного
человека
6