Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 12-63 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2266 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы № 32-177 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 06.05.2014 № 32-177 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 10272613 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1658637 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 740843 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7826185 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 273331 мың теңге;
2) шығындар - 10663385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22038 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3927 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 22038 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22038 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 417468 мың теңге;
қарыздар түсімі;
қарыздарды өтеу.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 15-75 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 30.05.2013 N 18-96; 05.07.2013 N 20-109; 19.08.2013 N 21-114; 27.09.2013 N 22-118; 11.11.2013 N 24-125; 05.12.2013 N 25-135 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві - 9 969 мың теңге сомада бекітілсін.
3. Бюджетті орындау процесіне секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Есимханов Е.Д.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Тебериков Д.
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Сафин Асанғали Ануарұлы
21 желтоқсан 2012 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
Талғар ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудандық

О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 21 декабря 2012 года N 12-63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2266. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 6 мая 2014 года № 32-177
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2014 № 32-177.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 109, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" в Республике Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 10272613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1658637 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46948 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 740843 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7826185 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2473331 тысяч тенге;
2) затраты – 10663385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22038 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3927 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 22038 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22038 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 417468 тысяч тенге
поступление займов;
погашение займов.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Талгарского района Алматинской области от 06.03.2013 N 15-75 (вводится в действие с 01.01.2013); от 30.05.2013 N 18-96; 05.07.2013 N 20-109; 19.08.2013 N 21-114; 27.09.2013 N 22-118; 11.11.2013 N 24-125; 05.12.2013 N 25-135 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год в сумме - 9969 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Есимханов Е.Д.
Секретарь районного
маслихата
Д.Ж. Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Талгарский
районный отдел экономики и
бюджетного планирования"
Сафин Асангали Ануарович
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 21 декабря 2012 года