Шонжы ауылының жаңа көшелеріне ат қою туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Шонжы селолық округі әкімінің 2012 жылғы 27 шілдедегі N 7-123 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 09 тамызда N 2-19-138 тіркелді
Шонжы ауылының жаңа көшелеріне ат қою туралы
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі кіріспесінде және бүкіл мәтін бойынша "cелосының", деген сөздер тиісінше "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы Шонжы ауылдық округі әкімінің 20.02.2015 N 2-39 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Шонжы ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр ауданы Шонжы ауылдық округі әкімінің 20.02.2015 N 2-39 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Шонжы ауылының көшелеріне төмендегі ат қою:
1) Шонжы ауылының солтүстік-батыс жағындағы көшелерге:
жобалық атауы N 1 көшеге (500 м) – Жастар көшесі;
жобалық атауы N 2 көшеге (800 м) – Болашақ көшесі;
жобалық атауы N 3 көшеге (800 м) – Астана көшесі;
жобалық атауы N 4 көшеге (800 м) – Бейбітшілік көшесі;
жобалық атауы N 5 көшеге (800 м) – Жас Ұлан көшесі;
жобалық атауы N 6 көшеге (800 м) – Конституцияның 15 жылдығы көшесі;
жобалық атауы N 7 көшеге (800 м) – Алатау көшесі;
жобалық атауы N 8 көшеге (800 м) – Жетысу көшесі;
жобалық атауы N 9 көшеге (800 м) – Келісім көшесі;
жобалық атауы N 10 көшеге (800 м) – Өркен көшесі;
жобалық атауы N 11 көшеге (800 м) – Жас Отан көшесі;
жобалық атауы N 12 көшеге (500 м) – Ынтымақ көшесі;
жобалық атауы N 13 көшеге (500 м) – Жасампаздық көшесі;
жобалық атауы N 14 көшеге (500 м) – Тәуелсіздік көшесі.
2) Шонжы ауылының оңтүстік-шығыс жағындағы көшелерге:
жобалық атауы N 1 көшеге (200 м) – Хан тәңірі көшесі;
жобалық атауы N 2 көшеге (220 м) – Айбын көшесі;
жобалық атауы N 3 көшеге (270 м) – Ұлағат көшесі;
жобалық атауы N 4 көшеге (240 м) – Ажар көшесі;
жобалық атауы N 5 көшеге (330 м) – Достық көшесі;

О присвоении наименовании новым улицам села Чунджа
Решение акима Чунджинского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 27 июля 2012 года N 7-123. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 09 августа 2012 года N 2-19-138
О присвоении наименовании новым улицам села Чунджа
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. В заголовке и по всему тексту на государственном языке слова "селосының", заменены словами "ауылының" решением акима Чунджинского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 20.02.2015 № 2-39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким Чунджинского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решением акима Чунджинского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 20.02.2015 № 2-39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам села Чунджа:
1) улицам расположенным на северо-западной стороне села Чунджа:
улице с проектным названием N 1 (500 метров) -улица Жастар;
улице с проектным названием N 2 (800 метров) -улица Болашак;
улице с проектным названием N 3 (800 метров) -улица Астана;
улице с проектным названием N 4 (800 метров) -улица Бейбитшилик;
улице с проектным названием N 5 (800 метров) -улица Жас Улан;
улице с проектным названием N 6 (800 метров) -улица 15 лет Конституции;
улице с проектным названием N 7 (800 метров) -улица Алатау;
улице с проектным названием N 8 (800 метров) -улица Жетысу;
улице с проектным названием N 9 (800 метров) -улица Келисим;
улице с проектным названием N 10 (800 метров) -улица Оркен;
улице с проектным названием N 11 (800 метров) -улица Жас Отан;
улице с проектным названием N 12 (500 метров) -улица Ынтымак;
улице с проектным названием N 13 (500 метров) -улица Жасампаздык;
улице с проектным названием N 14 (500 метров) -улица Тауелсиздик.
2) улицам расположенным на юго-восточной стороне села Чунджа:
улице с проектным названием N 1 (200 метров) -улица Хан танири;
улице с проектным названием N 2 (220 метров) -улица Айбын;
улице с проектным названием N 3 (270 метров) -улица Улагат;
улице с проектным названием N 4 (240 метров) -улица Ажар;
улице с проектным названием N 5 (330 метров) -улица Достык;

жобалық атауы N 6 көшеге (330 м) – Үркер көшесі;
жобалық атауы N 7 көшеге (800 м) – Таңшолпан көшесі;
жобалық атауы N 8 көшеге (800 м) – Желтоқсан көшесі;
жобалық атауы N 9 көшеге (800 м) – Рұханият көшесі;
жобалық атауы N 10 көшеге (800 м) – Сұңқар көшесі.
3) Шонжы ауылының оңтүстік-батыс жағындағы көшелерге:
жобалық атауы N 1 көшеге (1500 м) – Байтерек көшесі;
жобалық атауы N 2 көшеге (1500 м) – Алғабас көшесі;
жобалық атауы N 3 көшеге (1500 м) – Жібек жолы көшесі;
жобалық атауы N 4 көшеге (1500 м) – Бес арыс көшесі;
жобалық атауы N 5 көшеге (1500 м) – Талдыарал көшесі;
жобалық атауы N 6 көшеге (1500 м) – Теректі көшесі;
жобалық атауы N 7 көшеге (1500 м) – Парасат көшесі;
жобалық атауы N 8 көшеге (1000 м) – Қайнар көшесі;
жобалық атауы N 9 көшеге (1000 м) – Аспантау көшесі;
жобалық атауы N 10 көшеге (1000 м) – Тамғалы көшесі;
жобалық атауы N 11 көшеге (1000 м) – Хантау көшесі;
жобалық атауы N 12 көшеге (1000 м) – Ақжар көшесі;
жобалық атауы N 13 көшеге (1000 м) – Айнакөл көшесі.
4) Шонжы ауылының солтүстік-шығыс жағындағы көшеге:
жобалық атауы N 1 көшеге (800 м) – Нұрлы көшесі.
5) Шонжы ауылының Қалғантам учаскесінің көшелерге:
жобалық атауы N 1 көшеге (1090 м) – Қалғантам көшесі;
жобалық атауы N 2 көшеге (1100 м) – Шығыс көшесі;
жобалық атауы N 3 көшеге (1100 м) – Батыс көшесі.
Барлығы 41 көше.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауға алуды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Әділет орындарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Курбаниязов

улице с проектным названием N 6 (330 метров) -улица Уркер;
улице с проектным названием N 7 (800 метров) -улица Таншолпан;
улице с проектным названием N 8 (800 метров) -улица Желтоксан;
улице с проектным названием N 9 (800 метров) -улица Руханият;
улице с проектным названием N 10 (800 метров) -улица Сункар.
3) улицам расположенным на юго-западной стороне села Чунджа:
улице с проектным названием N 1 (1500 метров) -улица Байтерек;
улице с проектным названием N 2 (1500 метров) -улица Алгабас;
улице с проектным названием N 3 (1500 метров) -улица Жибек жолы;
улице с проектным названием N 4 (1500 метров) -улица Бес арыс;
улице с проектным названием N 5 (1500 метров) -улица Талдыарал;
улице с проектным названием N 6 (1500 метров) -улица Теректи;
улице с проектным названием N 7 (1500 метров) -улица Парасат;
улице с проектным названием N 8 (1000 метров) -улица Кайнар;
улице с проектным названием N 9 (1000 метров) -улица Аспантау;
улице с проектным названием N 10 (1000 метров) -улица Айнакол;
улице с проектным названием N 11 (1000 метров) -улица Тамгалы;
улице с проектным названием N 12 (1000 метров) -улица Хантау;
улице с проектным названием N 13 (1000 метров) -улица Акжар.
4) улице расположенным на северо-восточной стороне села Чунджа улице с проектным названием N 6 (800 метров) -улица Нурлы.
5) улицам расположенным на участке Калгантам села Чунджа:
улице с проектным названием N 1 (1090 метров) -улица Калгантам;
улице с проектным названием N 2 (1100 метров) -улица Шыгыс;
улице с проектным названием N 2 (1100 метров) -улица Батыс.
Всего 41 улица.
2. Контроль за выполнение настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Курбаниязов