Ұйғыр ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес проценті жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 12-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 желтоқсанда N 2243 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 41-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 41-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес проценті жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың халықты әлеуметтік жағынан қорғау, еңбекпен қамту, білім беру, денсаулық сақтау, сауда, мәдениет, тіл және діни мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Имиров
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Н. Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Ұйғыр ауданының "Экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекеменің бастығы                          Исмаилов Мирзалим Муталимович
05 желтоқсан 2012 жыл

Об установлении специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельских населенных пунктах Уйгурского района повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 12-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2012 года N 2243. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года № 41-3
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 № 41-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельских населенных пунктах Уйгурского района повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной защиты населения, трудоустройству, образования, здравоохранения, торговли, культуры, языка и вероисповедания.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Х. Имиров
Секретарь районного
маслихата                                  Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
Уйгурского района                          Исмаилов Мирзалим Муталимович
05 декабря 2012 года