Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға құжаттарын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 шілдеде № 1811 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімінің 23.12.2015 № 3 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 625 қаулысымен бекітілген облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасының 6 тармағына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға төмендегі құжаттар бекітілсін:
1) субсидиялар алуға өтiнiмдер нысаны 1 қосымшаға сәйкес;
2) аудан бойынша мал шаруашылығы өнiмiн сату, сондай-ақ сиыр саны туралы жиынтық актiнiң нысаны 2 қосымшаға сәйкес;
3) субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квоталар мен бюджеттiк субсидиялар мөлшерiн бөлудiң жиынтық тiзiмiнiң нысаны 3 қосымшаға сәйкес;
4) мал шаруашылығы өнiмiнiң сатылған көлемi, сондай-ақ сиыр саны мен субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомость нысаны 4 қосымшаға сәйкес;
5) облыс бойынша қаражатты игеру жөнiндегі есеп (ақпарат) нысаны 5 қосымшаға сәйкес;
6) мал шаруашылығы өнiмiн сату көлемi жөнiндегі есеп (ақпарат) нысаны 6 қосымшаға сәйкес.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімінің міндетің атқарушы
Ғ. Сәдібеков
Жамбыл облысы әкімінің
28.06.2012 жылғы
№ 2 шешіміне1 қосымша
Субсидиялар алуға өтінімдер нысаны
1. 2012 жылға өндіріске және сатылатын сиыр еті үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы малының саны________.
3. Бір мезгілде бордақылайтын және инфрақұрлымы бар, қуаттылығы______ бас ірі қара малын бордақылауға арналған маманданған алаңның бар (қажетін көрсету):
1) малды күтiп-бағуға арналған қоралар;
2) бетон жиектi азық беруге арналған науа;
3) сумен жабдықтау көздерінің болуы және автоматтандырылған суару көзiмен қамтамасыз етiлуi;

Об утверждении документов на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Решение акима Жамбылской области от 28 июня 2012 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 9 июля 2012 года № 1811. Утратило силу решением акима Жамбылской области от 23 декабря 2015 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылской области от 23.12.2015 № 3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 625, РЕШИЛ:
1. Утвердить нижеследующие документы на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства:
1) формы заявок на получение субсидий согласно приложению 1;
2) форма сводного акта о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району согласно приложению 2;
3) форма сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий согласно приложению 3;
4) форма сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий согласно приложению 4;
5) форма отчета (информации) по освоению средств по области согласно приложению 5;
6) форма отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции согласно приложению 6.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
Исполняющий обязанности
акима области
Г. Садибеков
Приложение 1
к решению акима Жамбылской области
от 28 июня 2012 года № 2
Форма заявок на получение субсидии
1. Заявка на получение субсидий за производство и реализацию говядины на 2012 год
1. Товаропроизводитель_________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие поголовья на 1 января 2012 года _____ голов
3. Имеется специализированная площадка для содержания крупного рогатого скота с мощностью _____ голов единовременного откорма и развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны для содержания животных;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком;
3) наличие источников водоснабжения и обеспеченность автоматическим источником водопоя;

4) фекалдық масса мен қар суын шығарып тастауға арналған мүйiсi бар дренаждық жүйе;
5) азық дайындау және азық тарату техникасының/жабдығының, сондай-ақ азық сақтау қоймасының болуы;
6) бекiткiшi бар жiктегiштiң, таразы құрылғысының болуы;
7) ветеринариялық пункттiң болуы.
4. сою алаңы (пункт) және/немесе қайта өңдейтін цех (есепке алу нөмірі (коды) ____) қуаттылығымен ____ тонна тәулігіне бар болуы.
5. Ірі қара малының тірідей салмағы кем деген (етке өткізгенде) _____кг.
6. Жоспармен сойыс салмақта сатылатын сиыр етінің көлемі_______ тонна, соның ішінде өңдеуге_____тонна және (немесе) жеке өзінің қайта өңдейтіні______тонна– (керегін толтыру).
7. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2012 жылы қосымша сатып алынуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркеуiнiң болуы _____________(fs24күні және тіркелген нөмірі).
12. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)___________________
________________________________________________________________.
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның басшысы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын" *
____________ облысы _________ауданы әкімдігінің _____________ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.

4) дренажная система с лагуной для удаления фекальных и талых вод;
5) наличие кормоприготовительной и кормораздаточной техники/оборудования, а также хранилища для кормов;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветеринарного пункта.
4. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой) будет не ниже _____ кг.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе ________ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., сенокосных угодий _______ га, пастбищных угодий ___________ га.
8 Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный) Товаропроизводителя: _____________________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия _______ (Ф.И.О., подпись, печать) "_ " ___ 20__ год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела ______________ сельского хозяйства акимата __________ района ___________ области
"__" _________ 20 __ г. ___________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.

2. 2012 жылға сүтті өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ___________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылы 1 қаңтарға сиыр мен қашарлардың меншiктi аналық басының (2 жастан ересек) __________ бас болуы.
3. 2011 жылдың қортындысымен cауын сиырлар мен құнажындардың орташа жылдық саны ___ бас.
4. 2011 жылы табын бойынша орташа сауылым (1 сиырға) ___кг құрады (1-ші деңгей үшін бонитировканың қорытындысы бойынша (№ 7-нысан-сүт).
5. Жоспарланған есепке алу салмақтағы өндірілетін сүт көлемі______ тонна, оның ішінде есепке алу салмақта сатылатын көлем: қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдейтіні_____ тонна – (керегін толтыру)
6. Өзінде бар (қажеттісін көрсету):
1) пайдалануға ________ жылы енгізілген, ______ сауын сиырға арналған қазіргі заманғы сүт кешені;
2) ____________ сауын сиырға арналған тиісті инфрақұрлымы бар сүт кешені (механикалық сауу, тезекті жинап шығару мен мал азығын тарату, автосуару мен мал азығы цехы);
3) сүт өткізгіш түтіктерге, бидондарға сауылатын сауын құрылғылары (сүт жинайтын (танк). (барының астын сызу)
7. Сүтті қайта өңдейтін жеке меншік цехының болуы _____________(бар болған жағдайда толтырылады)____________
өндірістік-жабдықтың аталуын есептік номерін кодын, қуаттылығын – көрсету)
8. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық______га, жайылымдық _____ га.
9. 01.01.12 ж. жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2012 жылы дайындауы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркеуiнiң болуы _____________(fs24күні және тіркелген нөмірі).
13. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркелген_____________(күні және тіркелген нөмірі).
14. Тауар өндірушының мекен жайы ________________________.
15. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;

2. Заявка на получение субсидий за производство и реализацию молока на 2012 год
1. Товаропроизводитель _____________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 2-х лет) на 1 января 2012 года ______ голов ________________.
3. Среднегодовое поголовье дойных коров и нетелей по итогам 2011 года ___ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 2011 год составил _______ кг (для I уровня по результатам бонитировки Форма № 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе _____ тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн - (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужное):
1) современный молочный комплекс на _______ дойных коров, введенный в эксплуатацию _______ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой (механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и кормоцех) на _______ дойных коров;
3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны, молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока ________ _________________________________(заполняется в случаях наличия).
(указать – мощность, учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., сенокосных угодий __________ га., пастбищных угодий _______ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (fs24дата и номер регистрации).
13. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы___________________ (дата и номер регистрации).
14. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;

3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банкілік шоттың бар болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын" *
____________ облысы _________ауданы әкімдігінің ______________ ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы__________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
3. 2012 жылға өндіріске және сатылатын шошқа еті үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. Шошқа бордақылауға арналған маманданған қоражайдың (алаңның) _______басқа болуы, _____________________________________________.
(үлгілі,жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
3. 2012 жылдың қортындысымен бордақылаудағы ( орташа жылдық шошқа саны) саны ___ бас.
4. Мыналардың: өндіріс алаңдарын автоматтандырудың; мал соятын цехының; құрама жем цехының; таразы құрылғысының болуы.
5. Ветеринариялық пункттің болуы.
6. Сою алаңы (пункт) және/болмаса қайта өңдейтін цех (есепке алу нөмірі (коды) ____) қуаттылығымен ____ тонна тәулігіне бар болуы.
7. 2012 жылы етке өткізу үшін бордақылауға жататын шошқаның жоспарланған саны ________ бас.
8. Жоспармен сатылатын көлем шошқа еті _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдеуге______тонна (керектісін толтыру).
9. Шошқаның тірідей салмағы кем деген (етке өткізгенде) _____кг.
10. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га.
11. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
13. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
14. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _________________.
15. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;

3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия ___________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__ " _______ 20__ год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела ______________
сельского хозяйства акимата __________ района ___________ области
_______________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" _________ 20 __ г.
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
3. Заявка на получение субсидий за производство и реализацию свинины на 2012 год
1. Товаропроизводитель_________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие специализированного помещения (площадок) для откорма свиней ____голов, ___________________________________________.
(указать – типовое, общая площадь кв. метров)
3. Поголовье на откорме (среднегодовое поголовье свиней) по итогам 2011 года ____ голов.
4. Наличие: автоматизации промышленной площадки; убойного цеха; комбикормового цеха; весового устройства.
5. Наличие ветеринарного пункта.
6. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
7. Планируемое количество свиней подлежащих откорму для сдачи на мясо в 2012 году ____ гол.
8. Планируемый объем реализации свинины ____ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
9. Живая масса свиней (реализуемого на убой) будет не ниже _____кг.
10. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га.
11. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
12. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
13. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
14. Адрес (полный) Товаропроизводителя: _____________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;

2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі (қайта тіркелімі) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты)____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның басшысы _____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын" *
____________ облысы _________ауданы әкімдігінің _________________ ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
4. 2012 жылға өндіріске және сатылатын биязы жүн үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ___________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан ересек) саны _________ бас.
3. Қойларды _______ бас ұстауға арналған қоражайдың болуы, сондай-ақ механикаландырылған қырқуға арналған_____бас қоражайлардың болуы ____________________________________________.
(үлгілі,жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
4. Жоспармен сатылатын жүннің көлемі _________ тонна, соның ішінде терең өңдеуге______тонна, бастапқы қайта өңдеу_____тонна, соның ішінде жеке меншік цехында____тонна-көрсету қажет (керектісін толтыру).
5. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық___га, жайылымдық _____ га.
6. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы _____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын" *
____________ облысы _________ауданы әкімдігінің _____________________
ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы _________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.

2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _______ (Ф.И.О., подпись, печать)
"_ " ___ 20__ год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела ______________ сельского хозяйства акимата
__________ района ___________ области
"__" _________ 20 __ г. ______________(Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
4. Заявка на получение субсидий за производство и реализацию тонкой шерсти на 2012 год
1. Товаропроизводитель ___________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток старше 2-х лет ___ голов.
3. Наличие помещений для содержания овец на _____ голов, а также помещения для механизированной стрижки овец на ______ голов _______________________________________________________.
(указать – типовое, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации шерсти ____________ тонн, в том числе на глубокую переработку ____ тонн, на первичную переработку ____ тонн, в том числе через собственные цеха ___ тонн - указать какие (заполнить нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ____ га., в том числе пашни ____ га., сенокосных угодий __________ га., пастбищных угодий ____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя: __________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ___________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__ " ____ 2012 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела ______________ сельского хозяйства акимата
__________ района ___________ области
"__" _________ 2012 г. ______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.

5. 2012 жылға өндіріске және сатылатын қой және жылқы еті үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші __________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой (жылқы) саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан ересек (3-жастан) саны _________ бас.
3. Қойларды (жылқыларды) _______ бас ұстауға арналған қоражайдың болуы_____________________________________________.
(үлгілі,жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
4. Жоспармен сатылатын қой (жылқы) етінің көлемі _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдеуге______тонна, басқа сауда объектісі_____тонна-көрсету қажет (керектісін толтыру).
5. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық___га, жайылымдық _____ га.
6. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банкілік шоттың болуы туралы банктен анықтама.
Кәсіпорынның басшысы __________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын" *
____________ облысы _________ауданы әкімдігінің__________________
ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы _________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
6. 2012 жылға қымыз және шұбат өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші __________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жылқы (түйе) саны________, соның ішінде 3 – жастан ересек биелер (інгендер) саны ____ бас.
3. Жоспармен жылдық орта есеппен сауынды жылқылар (інгендер) _______бас.
4. Жоспармен өндірілетін қымыз (шұбат) көлемі есепке алу салмағымен ______ тонна.
5. Тәулігіне ______ тонна өнім өндіретін цехтің (қымыз немесе шұбат өндіретін) болуы.
6. Жоспармен өндірілетін қымызды (шұбатты) көлемі______ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) өздері қайта өңдеуге_____ тонна, басқа сату нысандары_____ тонна – (керегін толтыру).

5. Заявка на получение субсидий за производство и реализацию баранины и конины на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ______ голов.
3. Наличие помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов ______________________________________________.
(указать – типовое, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации баранины (конины) ______ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн, другие объекты реализации ___ тонн - указать какие (указать нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ га., в том числе, пашни ____ га., сенокосных угодий ___________ га., пастбищных угодий _____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя: _________________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ______ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" ___ 2012 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела ______________ сельского хозяйства акимата
__________ района ___________ области
____________ (Ф.И.О., подпись, печать)"__" _________ 2012г.
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
6. Заявка на получение субсидий за производство и реализацию кумыса и шубата на 2012 год
1. Товаропроизводитель______________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 2012 года _____ голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) ______ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл (верблюдоматок) ____ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном весе _____ тонн.
5. Наличие цеха по производству кумыса (шубата) на______ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) ____________ тонн, в том числе на переработку _________ тонн и (или) собственная переработка ______________ тонн, другие объекты реализации ________ тонн - указать какие fs24(заполнить нужное).

7. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар_____га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. Тауар өндірушының мекен жайы______________________________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банкілік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын" *
____________ облысы _________ауданы әкімдігінің_______________ ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ____________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
7. 2012 жылға бройлерлік құс етін және тауарлық жұмыртқа өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші_____________________________________________
(құс фабрикасының атауы)
2. 2012 жылдың 1 қаңтарына жұмыртқалайтын құстың орташа жылдық саны_____бас ______________________________________________________.
(кроссты және өнімділік бағытын көрсету)
3. 2011 жылы өндірілген құс етінің көлемі _____________ тонна.
4. Құс фабрикасы қолданысқа берілді ______________________
(күні, айы, жылы).
5. Құс фабрикасының қуаттылығы _______ тонна, _________ мың дана (қажеттісін көрсету).
6. 2011 жылғы нәтижелермен жылдық орта есеппен 1 жұмыртқалағыш жұмыртқа ______ мың дана.
7. 2012 жылы жоспармен өндірілетін ет көлемі __________ тонна, жұмыртқа_______ мың дана, оның ішінде сатылған ет_______тонна, жұмыртқа ________мың дана (керегін көрсету).
8. Сертификат (ИСО, "Экологиялық өнім" белгісі, ХАССП азық-түлік қауіпсіздік жүйесі) _____________________________________ бар ма (қандай сертификат екендігін және берілген күнін көрсету).
9. Құстарды ұстауға технологиялық қондырғылар бар ма (қандай түрі-торлық/едендік екендігін көрсету), қондырғының пайдалану мерзімі _____ жыл.
10. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _______________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:

7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе, пашни _____ га., сенокосных угодий ___________ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ____________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" ____________ 2012 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела ______________ сельского хозяйства акимата
__________ района ___________ области
_______________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" _________ 2012 г.
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
7. Заявка на получение субсидий за производство и реализацию мяса птицы и товарного яйца на 2012 год
1. Товаропроизводитель ______________________________________.
(наименование птицефабрики)
2. Среднегодовое поголовье кур-несушек на 1 января 2012 года ______ голов _____________________________________________________.
(указать кросс и направление продуктивности)
3. Объем производства мяса птицы за 2011 год ________ тонн.
4. Ввод птицефабрики в эксплуатацию ___________________
(дата, год).
5. Мощность птицефабрики _____ тонн, _____ тыс. штук
(указать нужное).
6. Среднегодовая яйценоскость на 1 курицу несушку по итогам 2011 года ______ штук.
7. Планируемый объем производства в 2012 году мяса ____ тонн, яиц ____ тыс. штук, из них объем реализации мяса _____ тонн, яиц _____ тыс. штук (указать нужное).
8. Имеется сертификат (ИСО, знак "Экологическая продукция", система пищевой безопасности ХАССП) ______________
(указать какой сертификат и дату выдачи).
9. Имеется технологическое оборудование для содержания птицы ______________________________________________
(указать какое клеточное/напольное), срок эксплуатации оборудования _____ лет.
10. Адрес Товаропроизводителя (полный): ______________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:

1) ветеринариялық залалсыздығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банкілік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Басшысы ______(аты-жөні, қолы, мөрі) "____ "________ 2012 ж.
"Растаймын" *
____________ облысы _________ауданы әкімдігінің
___________________ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
_____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы шаруашылықтардың өнімдегі көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
8. 2012 жылға iрi қара малдың аналық басын азықтандыру үшiн пайдаланылатын шырынды және кесек азықтың құнын iшiнара арзандату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші____________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы ірі қара малының саны______бас, оның ішінде сиыр______бас_________________(өнімділіктің бағытын көрсету).
3. Жоспармен сиыр саны_______бас шырынды және кесек азықты субсидиялау үшiн.
4. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____га, жайылымдар _____ га.
5. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
6. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы қосымша сатып алынуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркеуiнiң болуы _____________(fs24күні және тіркелген нөмірі).
9. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркелген_____________(күні және тіркелген нөмірі).
10. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)____________________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;

1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие к ___ уровню.
Руководитель __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" ____ 2012 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела ______________ сельского хозяйства акимата
__________ района ___________ области
"__" ____ 20 __ г. _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
8. Заявка на получение субсидий на удешевление стоимости сочных и грубых кормов используемых для кормления маточного поголовья крупного рогатого скота (коров) в 2012 году
1.Товаропроизводитель__________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие КРС на 1 января 2012 года _____ голов, в т.ч. коров _____ голов_________________________(fs24указать направление продуктивности).
3. Планируемое поголовье коров на субсидирование сочных и грубых кормов ____ гол.
4. Наличие земельных угодий, всего ______га., в том числе пашни ___га., сенокосных угодий __________ га., пастбищных угодий ________ га.
5. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
6. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
7. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
8. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (fs24дата и номер регистрации).
9. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы___________________ (дата и номер регистрации).
10.Адрес (полный) Товаропроизводителя:______________________
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;

2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
5) аналық мал басын сақтауға міндеттеме;
6) егіс айналымында азықтық дақылдардың немесе азық сатып алу шартының болуы.
Кәсіпорынның басшысы _________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын" *
____________ облысы _________ауданы әкімдігінің ___________________ ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
"Бекітемін"Жамбыл облысы әкімінің
___________ауданы әкімі28.06.2012 жылғы № 2
___________(Т.А.Ж., қолы, мөрі) шешіміне 2 қосымша
2012 жылғы "___"_____________
Аудан бойынша мал шаруашылығы өнімін сату, сондай-ақ сиыр саны туралы жиынтық актінің нысаны (ай сайынғы)
_______________ облысы _____________ ауданы 2012 жылғы ________
айы)
_____________________________________________________________________
(керегін көрсету)
Тауар өндірушінің атауы
Субсидияланылатын мал шаруашылығы өнімі
Сиыр саны (бас)
Төлем құжатының атауы, датасы және №
Мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі (тонна, мың, дана)
Сатып алушының атауы, оның деректемелері
аудан бойынша
ЖИЫНТЫҒЫ
Аудан әкімдігінің __________________
ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы _________________ (Т.А.Ж., қолы)
Аудан әкімдігінің____________
ауыл шаруашылығы бөлімінің маманы __________________ (Т.А.Ж., қолы)
Жамбыл облысы әкімінің
28.06. 2012 жылғы
№ 2 шешіміне 3 қосымша
Субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квоталар мен бюджеттік субсидиялар мөлшерін бөлудің жиынтық тізімінің нысаны
____________________ облысы бойынша 2012 жылға арналған
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Қолда бар сиыр, бас
Соның ішінде аналықтары, бас
Бордақылаудағы мал басы, бас
Сауылатын сиыр саны, бас
Өндірілетін өнім көлемі, тонна, мың дана
Сатылған өнім бірлігіне субсидия нормативі, теңге
Жеткізілген квота
аудан
шаруашылық
өнім түрі (деңгей)
тонна, мың дана
Субсидия сомасы, мың теңге
сиыр еті
І
сиыр еті
ІІ
сиыр еті
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
І
сүт
ІІ
сүт
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа еті
І
шошқа еті
ІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық жұмыртқа
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
Жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Шырынды және кесек азық*
*ірі қара малдың аналық мал басын (сиырларды) азықтандыруға пайдаланылатын ірі және шырынды мал азығының құнын субсидиялауға толтыруда
Ескерту:
Облыстың Ауыл шаруашылығы басқармасы төрт күн ішінде квотаны бекіткен күннен бастап Ауыл шаруашылығы министрлігіне облыс әкімінің субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квотаны бекіту шешімінің көшірмесін ұсынады.
"Бекітемін"Жамбыл облысы әкімінің
______________ облысы 28.06.2012 жылғы
Ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы № 2 шешіміне
_______________________ (Т.А.Ж., қолы, мөрі) 4 қосымша
2012 жылғы "___"_____________
Мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі, сондай-ақ, сиыр саны мен субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомость нысаны
____________________ облысы 2012 жылғы ____________
(ай)
_________________________________________________________
(керегін көрсету)
Атауы
Жылдық квота
Сатылған мал шаруашылығы өнімінің бірлігі (кг, дана) үшін субсидия нормативтері, теңге немесе 1 басқа
Нақты сойыс салмағында сатылған ет, сүт, жүн, жұмыртқа (тонна, мың дана)
Ет, жұмыртқа өндірісі үшін пайдаланған нақты құрама азық (құрама жем), тонна
Жыл басынан бері тиесілі субсидияның соммасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Субсидиялардың тиесілі сомасының қалдығы, теңге
Төленуге жататыны, теңге
Ауыл шаруашылығы тауар өндіруші
Өнім*
тонна, мың дана
теңге
жыл басынан
есеп беру айында
жыл басынан
есеп беру айында
*деңгейін көрсету
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы____________________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер _________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Жамбыл облысы әкімінің
28.06.2012 жылғы
№ 2 шешіміне
5 қосымша
Облыс бойынша қаражатты игеру жөніндегі есеп (ақпарат) нысаны
2012 жылдың "____" ____________ айына _________________
р/н
Атауы (өнімнің)
Жеткізілген квота
Жеткізілген қаржыландыру жоспары,мың теңге**
Нақты сатылғаны ***
Облыстық а/ш басқармасында өңдеуде жатыр
Нақты төленгені
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
дең
гейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
* есептесу күні жылдың басында
** барлық сатылатын көлем (субсидияны есепке алмай)
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы _____________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер ________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Жамбыл блысы әкімінің
28.06.2012 жылғы
№ 2 шешіміне
6 қосымша
Мал шаруашылығы өнімін сату көлемі жөніндегі есеп (ақпарат) нысаны
__________________ облысының 2012 жылдың "_________" тоқсанына
Кәсіпорынның атауы
Өнімнің түрі
Жеткізілген квота,тонн, мың дана
Сату
Сауда объектілері
соның ішінде, меншікті
Қайта өңдеу кәсіпорындары
соның ішінде, меншікті
Басқа мекемелер**
кг, дана
1 кг,1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге*
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
* өңделген өнімнің сату бағасы
** аурухана, мектеп және мектепке дейінгі мекемелер және т.б.
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ___________________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер __________________________ (Т.А.Ж., қолы)

2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) обязательство о сохранности маточного поголовья;
6) справка о наличии кормовых культур в севообороте или договор на покупку кормов;
Руководитель предприятия _ (Ф.И.О., подпись, печать) " _ " _ 20__ год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела ______________ сельского хозяйства акимата
"__" _________ 20 __ г.
____________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
"Утверждаю"Приложение 2
аким ____________ районак решению акима
(Ф.И.О., подпись, печать) Жамбылской области
от "____" ______ 2012 года от 28.06.2012 года № 2
Форма сводного акта о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району
____________________________________________________________________
(указать нужное)
за ______ 2012 года по _______ району _________________ области
(месяц)
Наименование товаропроизводителя
Субсидируемая животноводческая продукция
Количество коров (гол.)
Наименование, дата и № платежного документа
Объем реализованной животноводческой продукции (тонн, тыс. штук)
Наименование покупателя, его реквизиты
ИТОГО по району
Начальник районного отдела _____________
сельского хозяйства ________________________ (Ф.И.О., подпись)
Специалист районного отдела _____________
сельского хозяйства _________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 3
к решению акима Жамбылской области
от 28.06.2012 года № 2
Форма сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий по ______________________ области на 2012 год
Наименование
Наличие поголовья, голов
Наличие коров, голов
в том числе маток, голов
Поголовье на откорме, голов
Поголовье дойных коров
Объем производства продукции, тонн, тыс. штук
Норматив субсидий за единицу реализованной продукции, тенге
Доведенная квота
района
хозяйства
вид продукции (уровень)
тонн, тыс. штук
сумма субсидий, тыс. тенге
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
I
свинина
II
ИТОГО
мясо птицы
I
II
III
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
III
ИТОГО
Шерсть
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Сочный и грубый корм
* заполняется на субсидирование стоимости сочных и грубых кормов используемых для кормления маточного поголовья (коров) крупного рогатого скота
Примечание:
Управление сельского хозяйства области в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей участвующих в программе субсидирования.
"Утверждаю"Приложение 4
аким ____________ районак решению акима
(Ф.И.О., подпись, печать) Жамбылской области
от "____" ______ 2012 года от 28.06.2012 года № 2
Форма сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий
_______________________________________________ ( указать нужное)
за _________ 2012 года по ________________ области
(месяц)
Наименование
Годовая квота
Норматив субсидий за единицу (1 кг., штук) реализованной животноводческой продукции, тенге или на 1 гол.
Фактически реализовано животноводческой продукции, (тонн, тыс. штук)
Фактически использовано комбикормов (концкормов) для производства мяса, яиц, тонн
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате, тенге
Сельхозтоваропроизводителя
Продукции *
тонн, тыс. штук
тенге
с начала года
за отчетный месяц
с начала года
за отчетный месяц
* Указать уровень
Начальник отдела животноводства ____________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 5
к решению акима Жамбылской области
от 28.06.2012 года № 2
Форма отчета (информации) * по освоению средств по области на "____" ____________ 2012 года
п/п
Наименование (продукции)
Доведенная квота
Доведенный план финансирования, тыс. тенге **
Фактически реализовано ***
Находится на обработке в управлении с/х области
Фактически оплачено
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
* на отчетную дату с начала года
** весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник отдела животноводства ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер _________________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 6
к решению акима Жамбылской области
от 28.06. 2012 года № 2
Форма отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции
за "____" квартал 2012 года по ________________________ области
Наименование предприятия
Вид продукции
Доведенная квота, тонн, тыс. штук
Реализация
Объекты торговли
в том числе собственные
Предприятия переработки
в том числе собственные
Другие учреждения **
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
*цена реализации переработанной продукции
**больницы, школьным и дошкольным учреждениям и т.д.
Начальник отдела животноводства __________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер ________________________________ (Ф.И.О., подпись)