"2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 4-3 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде 6-1-148 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-138 болып тіркелген, 2012 жылдың 11 қаңтарында № 2 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «19087351» сандары «21358913» сандарымен ауыстырылсын;
«4390631» сандары «4876414» сандарымен ауыстырылсын;
«80124» сандары «145837» сандарымен ауыстырылсын;
«307619» сандары «315585» сандарымен ауыстырылсын;
«13343042» сандары «16021077» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «19513177» сандары «21784739» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 12 апреля 2012 года № 4-3. Зарегистрировано управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 19 апреля 2012 года за номером 6-1-148. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-138, опубликовано 11 января 2012 года в газете «Жамбыл Тараз» № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «19087351» заменить цифрами «21358913»;
цифры «4390631» заменить цифрами «4876414»;
цифры «80124» заменить цифрами «145837»;
цифры «307619» заменить цифрами «315585»;
цифры «14308977» заменить цифрами «16021077»;
в подпункте 2) цифры «19513177» заменить цифрами «21784739».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Б. Ақшалов                                 Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ 4-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 45-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
Б. Акчалов                                 Б. Нарбаев
Приложение
к решению Таразского городского
маслихата № 4-3
от 12 апреля 2012 года
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата
№ 45-3 от 14 декабря 2011 года
Бюджет города Тараза на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3