"2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы N 9-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 желтоқсанда № 1852 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-138 болып тіркелген, 2012 жылдың 11 қаңтарында № 2 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «21 429 131» сандары «21 339 917» сандарымен ауыстырылсын;
«4 876 414» сандары «4 665 285» сандарымен ауыстырылсын;
«145 837» сандары «88 416» сандарымен ауыстырылсын;
«315 585» сандары «418 489» сандарымен ауыстырылсын;
«16 091 295» сандары «16 167 727» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «21 854 957» сандары «21 765 743» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 30 ноября 2012 года № 9-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 5 декабря 2012 года № 1852. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-138, опубликовано 11 января 2012 года в газете «Жамбыл Тараз» № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «21 429 131» заменить цифрами «21 339 917»;
цифры «4 876 414» заменить цифрами «4 665 285»;
цифры «145 837» заменить цифрами «88 416»;
цифры «315 585» заменить цифрами «418 489»;
цифры «16 091 295» заменить цифрами «16 167 727»;
в подпункте 2) цифры «21 854 957» заменить цифрами «21 765 743».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

19 135
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
793
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
198 010
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
174 227
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 783
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
50 961
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 374
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7 001
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
188
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
65
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 333
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33 087
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 470
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 617
02
Қорғаныс
3 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
142 002
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
142 002
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
142 002
04
Бiлiм беру
12 233 356
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 182 699
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1 701 859
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
19 764
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
461 076
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
842 4490
003
Жалпы білім беру
7 898 345
006
Балаларға қосымша білім беру
297 144
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

19 135
003
Капитальные расходы государственного органа
793
122
Аппарат акима района (города областного значения)
198 010
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
174 227
003
Капитальные расходы государственного органа
23 783
452
Отдел финансов района (города областного значения)
50 961
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
42 374
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7 001
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
188
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
65
018
Капитальные расходы государственного органа
1 333
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
33 087
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
28 470
004
Капитальные расходы государственного органа
4 617
02
Оборона
3 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
142 002
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
142 002
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
142 002
04
Образование
12 233 356
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 182 699
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1 701 859
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
19 764
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
461 076
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 424 490
003
Общеобразовательное обучение
7 898 345
006
Дополнительное образование для детей
297 144
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета

2 864
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
226 137
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
846 072
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 461
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
156 146
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
571
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
62 912
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
46 827
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
541 155
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
780 095
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
780 095
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1 051 584
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
980 085
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
210 847
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
34 847
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
209 039
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55 154
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 068
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
75 551
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 875
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
189 586
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
74 539
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 579
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71 499
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 864
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
226 137
464
Отдел образования района (города областного значения)
846 072
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38 461
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
156 146
012
Капитальные расходы государственного органа
571
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
62 912
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
46 827
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
541 155
467
Отдел строительства района (города областного значения)
780 095
037
Строительство и реконструкция объектов образования
780 095
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 051 584
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
980 085
002
Программа занятости
210 847
005
Государственная адресная социальная помощь
34 847
006
Оказание жилищной помощи
209 039
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55 154
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 068
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
75 551
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 875
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
189 586
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74 539
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 579
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71 499
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения