2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 10-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 желтоқсанда № 1860 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандагы Бюджет кодексінің 9 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет, тиісінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 504 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 301 106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 88 504 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 930 627 мың теңге;
трансферттер түсімі - 17 184 376 мың теңге;
2) шығындар - 23 786 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -281 421 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 281 421 мың теңге:
қарыздар түсімі - 700 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 637 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 218 421 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Тараз қалалық мәслихатының 2013.04.08 № 12-3; 2013.05.24 № 13-3; 2013.07.12 № 15-3; 04.09.2013 № 18-3; 08.10.2013 № 19-6; 13.11.2013 № 20-3; 11.12.2013  № 21-3 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 2013 жылға арналған түсімдердің жалпы сомасы 30 пайыз мөлшерде белгіленсін.

О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 24 декабря 2012 года № 1860
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 504 613 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 301 106 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 88 504 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 930 627 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 17 184 376 тысяч тенге;
2) затраты - 23 786 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -281 421 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 281 421 тысяч тенге:
поступление займов - 700 000 тысяч тенге;
погашение займов - 637 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 218 421 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Таразского городского маслихата от 08.04.2013 № 12-3; 24.05.2013 № 13-3; 12.07.2013 № 15-3; 04.09.2013 № 18-3; 08.10.2013 № 19-6; 13.11.2013 № 20-3; 11.12.2013 № 21-3 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год распределение общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 30 процентов.

3. 2013 жылға 8 841 146 мың теңге мөлшерінде субвенция орнатылсын.
4. 2013 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 50 000 мың теңге сомасындағы мөлшерінде бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу процессіне секвестрлеуге жатпайтын бюджет бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Установить субвенцию на 2013 год в размере 8 841 146 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв акимата города на 2013 год в 50 000 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов городского бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2013 год согласно приложению 5.

7. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Тараз қаласы бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Тараз қалалық мәслихатының  11.12.2013 № 21-3 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі)
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

7. Утвердить объем поступлений в бюджет города Тараз от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения, согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Секретарь Таразского
городского маслихата
Б. Нарбаев
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата № 10-3 от 14 декабря 2012 года
Бюджет города Тараз на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Таразского городского маслихата от 11.12.2013 № 21-3 (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3