Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 21 қаулысы. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда № 6-2-137 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі №351 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 29.07.2016 №351 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, Байзақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кәдірбек Рысқұлбекұлы Садубаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ ауданының әкімі Б. Құлекеев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление Байзакского районного акимата Жамбылской области от 27 января 2012 года № 21. Зарегистрировано Управлением Юстиции Байзакского района 17 февраля 2012 года за № 6-2-137. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 29 июля 2016 года № 351
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 29.07.2016 № 351 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Садубаева Кадирбека Рыскулбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байзакского района Б. Кулекеев