"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 5-2 Шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде № 6-2-142 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 4-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1807 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 желтоқсанда аудандық № 118-119 «Ауыл жаңалығы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
«5608313» сандары «6532470» сандарымен ауыстырылсын;
«777312» сандары «802743» сандарымен ауыстырылсын;
«3386» сандары «7916» сандарымен ауыстырылсын;
«15333» сандары «15372» сандарымен ауыстырылсын;
« 4812282» сандары «5706439» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5646002» сандары «6570159» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес   жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ш. Ашимов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н.Укибаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 сәуірдегі
№ 5-2 шешіміне қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2012 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 13 апреля 2012 года № 5-2. Зарегистрировано управлением юстиции Байзакского района 18 апреля 2012 года за № 6-2-142. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 4-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1807) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012 – 2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-133, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 28 декабря 2011 года № 118-119 ) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5608313» заменить цифрами «6532470»;
цифры «777312» заменить цифрами «802743»;
цифры «3386» заменить цифрами «7916»;
цифры «15333» заменить цифрами «15372»;
цифры «4812282» заменить цифрами «5706439»;
в подпункте 2):
цифры «5646002» заменить цифрами «6570159».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государстсвенной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ш. Ашимов
Секретарь
районного маслихата                        Н. Укибаев
Приложение к решению
Байзакского районного маслихата
от 13 апреля 2012 года № 5-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 47-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
2012 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование