"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 7-6 шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 шілдеде № 6-2-144 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 желтоқсанда аудандық № 118-119 «Ауыл жаңалығы» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
«6554849» сандары «6575849» сандарымен ауыстырылсын;
«802743» сандары «823743» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6592538» сандары «6613538» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ш. Әшім
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н.Укибаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 маусымдағы
№ 7-6 шешіміне 1 - қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне 1 - қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2012 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 июня 2012 года № 7-6. Зарегистрировано управлением юстиции Байзакского района 10 июля 2012 года за № 6-2-144. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012 – 2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-133, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 28 декабря 2011 года № 118-119 ) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпукте 1):
цифры «6554849» заменить цифрами «6575849»;
цифры «802743» заменить цифрами «823743»;
в подпункте 2):
цифры «6592538» заменить цифрами «6613538».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государстсвенной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ш. Ашим
Секретарь
районного маслихата                        Н. Укибаев
Приложение
к решению Байзакского
районного маслихата
от 27 июня 2012 года № 7-6
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 47-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
2012 год, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование