2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1869 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 416 434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 878 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 568 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 184 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 5 510 636 мың теңге;
2) шығындар – 6 502 131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 359 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 606 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 109 056 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 109  056 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Байзақ аудандық  мәслихатының 12.04.2013 № 14-2; 03.06.2013 № 15-2; 19.07.2013 № 18-2;  10.09.2013 № 20-2; 12.11.2013 № 21-2; 10.12.2013 № 23-2 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2013 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 3 793 168 мың теңге белгіленген.
2013 – 2015 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданның бюджетіне 50 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. Аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 16 500 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
4. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2012 года № 12-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 28 декабря 2012 года № 1869
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013 – 2015 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 416 434 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 878 046 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 568 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 184 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 510 636 тысяч тенге;
2) затраты – 6 502 131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 359 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 606 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 109 056 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) –  109 056 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным решениями Байзакского районного маслихата от 12.04.2013 № 14-2; 03.06.2013 № 15-2; 19.07.2013 № 18-2; 10.09.2013 № 20-2; 12.11.2013 № 21-2; 10.12.2013  № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Объем субвенции передаваемых из областного бюджета в районный бюджет на 2013 год установлено в размере 3 793 168 тысяч тенге.
Установить на 2013 – 2015 годы норматив распределения в районный бюджет поступлений по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в размере 16 500 тысяч тенге.
4. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2013 год утвердить согласно приложению 4.
5. Размеры поступлений в 2013 году от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения в Национальный фонд Республики Казахстан утвердить в соответствии с приложением 5.

6. 2013 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       C. Рәпілбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Байзақ аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 23-2 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
2013 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

6. Перечень бюджетных программ на 2013 год по аульным (сельским) округам утвердить согласно приложению 6.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        C. Рапилбеков
Секретарь
районного маслихата                        Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Байзакского районного маслихата от 10.12.2013 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
2013 год, сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование