2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 13 қаулысы. Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 ақпанда 6-3-135 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 202 қаулысымен
Еркерту. Күші жойылды - Жамбыл ауданы әкімдігінің 2012.05.29 № 202 қаулысымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-7) тармағына, ««Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, жастар практикасын ұйымдастыру мақсатында, Жамбыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление Жамбылского районного акимата Жамбылской области от 11 января 2012 года № 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района 7 февраля 2012 года за № 6-3-135. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29 мая 2012 года № 202
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района  Жамбылской области от 29.05.2012 № 202.
В соответствии с подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года  № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»», в целях организации молодежной практики акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: