"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 06 наурыздағы N 2-2 шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 наурызда 6-3-138 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына сәйкес және ««2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 2-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1805 болып тіркелген) негізінде Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-3-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсанда № 111-112 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада «6995977» сандары «6810496» сандарымен ауыстырылсын;
«976722» сандары «1003992» сандарымен ауыстырылсын;
«5995977» сандары «5783226» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «6983491» сандары «6832097» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада «22015» сандары «23483» сандарымен ауыстырылсын;
«22015» сандары «23483» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада «-22608» сандары «-58163» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада «22608» сандары «58163» сандарымен ауыстырылсын;
«0» саны «35555» сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта: «356275» сандары «369045» сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта: «496862» сандары «284111» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 14 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың Аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 06 марта 2012 года № 2-2. Зарегистрировано Управлением Юстиции Жамбылского района 15 марта 2012 года за № 6-3-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата Жамбылской области от 23 февраля 2012 года № 2-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1805), Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012-2014 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-3-132, опубликованное в газете «Шуғыла-Радуга» от 31 декабря 2011 года № 111-112) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «6995977» заменить цифрами «6810496»;
цифры «976722» заменить цифрами «1003992»;
цифры «5995977» заменить цифрами «5783226»;
в подпункте 2) цифры «6983491» заменить цифрами «6832097»;
в подпункте 4) цифры «22015» заменить цифрами «23483»;
цифры «22015» заменить цифрами «23483»;
в подпункте 5) цифры «-22608» заменить цифрами «-58163»;
в подпункте 6) цифры «22608» заменить цифрами «58163»;
цифру «0» заменить цифрами «35555»;
в пункте 3 цифры «356275» заменить цифрами «369045»;
в пункте 5 цифры «496862» заменить цифрами «284111».
Приложения 14 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

1 260 675
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 260 675
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
120 747
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелері үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
56 207
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
50 778
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13 762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
270 155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, ент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 540
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 540
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
240 708
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50 930
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 100
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
17 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 350
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8 969
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
108 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 907
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 377
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
393 704
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 940
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

1 260 675
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 260 675
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
120 747
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
56 207
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
50 778
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
270 155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 540
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 540
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
240 708
002
Программа занятости
50 930
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 000
005
Государственная адресная социальная помощь
8 100
006
Жилищная помощь
17 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 350
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 969
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
108 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 250
023
Обеспечение деятельности центров занятости
16 609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 907
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 377
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 400
021
Капитальные расходы государственных органов
130
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
393 704
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 940
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

130
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
31 902
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 747
003
Жастар саясаты саласындағы іс шараларды iске асыру
20 025
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
152 479
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
5 565
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
5 565
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 823
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8 823
473
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31 686
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 476
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 845
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
497
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 181
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
833
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 854
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 630
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 025
006
Ауылдық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
425
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
473
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
97 775
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
97 775
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 209
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 209
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 079
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

130
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
31 902
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 747
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20 025
006
Капитальные расходы государственного органа
130
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
152 479
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
5 565
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 565
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 823
010
Развитие объектов сельского хозяйства
8 823
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31 686
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 476
003
Капитальные расходы государственного органа
1 845
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
497
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
15 181
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
833
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 854
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 630
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 025
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
425
007
Капитальные расходы государственного органа
180
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
97 775
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
97 775
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 209
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 209
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 079
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
028
Развитие коммунального хозяйства
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц