"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 1 тамыздағы N 8-2 шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 тамызда 6-3-141 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 6-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1814 болып тіркелген) негізінде Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-3-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсанда № 111-112 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада кірістер «7917172» сандары «7912722» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері «6710297» сандары «6705847» сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада шығындар «7935256» сандары «7930806» сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта «219175» сандары «218405» сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта «491913» сандары «498120» сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақта «310986» сандары «301099» сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 1 августа 2012 года № 8-2. Зарегистрировано управлением юстиции Жамбылского района 9 августа 2012 года за № 6-3-141. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2012 года № 6-2 «О внесении изменении и дополнении в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3 (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 1814) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года за № 47-3 «О районном бюджете на 2012-2014 года» (зарегистрирован в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 6-3-132, опубликованное в газете «Шуғыла-Радуга» от 31 декабря 2011 года № 111-112) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1) доходы цифры «7917172» заменить цифрами «7912722»;
поступление трансфертов цифры «6710297» заменить цифрами «6705847»;
в подпункте 2) расходы цифры «7935256» заменить цифрами «7930806».
В пункте 5 цифры «219175» заменить цифрами «218405»;
В пункте 6 цифры «491913» заменить цифрами «498120»;
В пункте 7 цифры «310986» заменить цифрами «301099»;
2. Приложения 14 вышеназванного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

74924
002
Ақпараттық жүйелер құру
9773
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4990
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
209086
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
206876
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2210
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14354
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13687
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
407
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13604
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13344
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
02
Қорғаныс
3249
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3249
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3249
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1890
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1890
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1890
04
Бiлiм беру
4807016
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
549698
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
544098
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
5600
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2864373
003
Жалпы білім беру
2771518
006
Балаларға қосымша білім беру
42433
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3422
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

74924
002
Создание информационных систем
9773
003
Капитальные расходы государственных органов
4990
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
209086
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
206876
022
Капитальные расходы государственных органов
2210
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14354
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13687
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
407
018
Капитальные расходы государственных органов
260
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13604
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13344
004
Капитальные расходы государственных органов
260
02
Оборона
3249
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3249
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3249
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1890
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1890
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1890
04
Образование
4807016
464
Отдел образования района (города областного значения)
549698
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
544098
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини центров, школ-интернатов общего типа, специальных (коррекционных) специализированных для одаренных детей, организации образования для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
5600
464
Отдел образования района (города областного значения)
2864373
003
Общеобразовательное обучение
2771518
006
Дополнительное образование для детей и юношества
42433
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
3422
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организации начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты:(общего типа, специальных (коррекционных) специализированных для одаренных детей организации для детей-сирот и детей оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

47000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
132270
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17505
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
56207
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2310
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
42866
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13382
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1260675
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1260675
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
274263
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2490
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2490
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
243960
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
51930
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8100
006
Тұрғын үй көмегі
17000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10145
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4842
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9959
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
108000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13375
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27813
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26033
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

47000
464
Отдел образования района (города областного значения)
132270
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования
17505
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
56207
012
Капитальные расходы государственного органа
2310
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
42866
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13382
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1260675
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1260675
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
274263
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2490
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2490
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
243960
002
Программа занятости
51930
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4000
005
Государственная адресная социальная помощь
8100
006
Жилищная помощь
17000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10145
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4842
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9959
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
108000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13375
023
Обеспечение деятельности центров занятости
16609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27813
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26033
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1400
021
Капитальные расходы государственных органов
380
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

425
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
473
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
102025
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
102025
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22269
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22269
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12139
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
12
Көлiк және коммуникация
209497
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
39334
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39334
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
170163
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
170163
13
Өзгелер
42546
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11915
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
11915
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000
454
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14079
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13949
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11552
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9696
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1856
14
Борышқа қызмет көрсету
2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2

425
007
Капитальные расходы государственного органа
180
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
102025
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
102025
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22269
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22269
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12139
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
015
Капитальные расходы государственного органа
130
12
Транспорт и коммуникации
209497
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
39334
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
39334
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
170163
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
170163
13
Прочие
42546
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11915
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
11915
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14079
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
13949
007
Капитальные расходы государственного органа
130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9696
013
Капитальные расходы государственного органа
1856
14
Обслуживание долга
2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2