"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 қазандағы N 10-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қазанда № 1832 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 395 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 291 қаулысы негізінде Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-3-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсанда № 111-112 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада кірістер «7 912 722» сандары «7 801 611» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері «6 705 847» сандары «6 594 736» сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада шығындар «7 930 806» сандары «7 819 695» сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта «2074108» сандары «1 974 108» сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта «218 405» сандары «207 294» сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 9 октября 2012 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 19 октября 2012 года № 1832. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании постановления акимата Жамбылской области от 27 сентября 2012 года за № 291 «О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 13 декабря 2011 года за № 395» Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрирован в государственном реестре нормативных правовых актов за № 6-3-132, опубликованное в газете «Шуғыла-Радуга» от 31 декабря 2011 года № 111-112) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1) доходы цифры «7 912 722» заменить цифрами «7 801 611»;
поступление трансфертов цифры «6 705 847» заменить цифрами «6 594 736».
в подпункте 2) расходы цифры «7 930 806» заменить цифрами «7 819 695».
В пункте 4 цифры «2 074 108» заменить цифрами «1 974 108».
В пункте 5 цифры «218 405» заменить цифрами «207 294».
2. Приложение 1 названного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат                   Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихат хатшысы:
Ж.Бегманов                                 Р.Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 9 қазандағы
№ 10-2 шешіміне № 1- қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне № 1- қосымша
2012 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2012 жыл, сомасы мың теңге
Санат
Сыныбы
Ішкі сыныбы

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Жамбылского           Секретарь Жамбылского
районного маслихата:                       районного маслихата:
Ж.Бегманов                                 Р.Бегалиев
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 10-2 от 9 октября 2012 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 47-3 от 14 декабря 2011 года
Бюджет Жамбылского района на 2012 год
Категория
2012 год, сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3