2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 34 қаулысы. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 наурызда № 6-4-122 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 199 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 199 қаулысымен
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 - бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 18-1  бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 972 қаулысына сәйкес, Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жариялағаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Құлекеев
Жуалы ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 ақпандағы
№ 34 қаулысына қосымша
2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі.
Р/c
Жұмыс
берушілер
дің атауы
Мамандықтары
Ұйым
дас
тырыла
тын
әлеум
еттік
жұмыс
орында
рының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жұмыс
тың ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері
1
«Қамбар»
шаруа
қожалығы
Жай жұмысшы
6
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
2
«Агро
Ордахан»
ауылдық
тұтыну
коопера
тиві
Жай жұмысшы
6
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық және
жергілікті
бюджет
3
«Қошқар-
Ата» шаруа
қожалығы
Жай жұмысшы
5
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
4
«Өркен-1»
шаруа
қожалығы
Жай
жұмысшы
4
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
5
«З.Меше
лова» жеке
кәсіпкер
Жай жұмысшы
3
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық және
жергілікті
бюджет
6
«Экос»
шаруа
қожалығы
Жай
жұмысшы
5
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық және
жергілікті
бюджет
7
«Айымхан»
шаруа
қожалығы
Жай
жұмысшы
2
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
8
«Жана-
Талап»
шаруа
қожалығы
Жай
жұмысшы
8
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
9
«Ержан»
шаруа
қожалығы
Жай
жұмысшы
5
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық және
жергілікті
бюджет
10
«Ақбура-
Ата»
ауылшаруа
шылық
тұтынушы
коопера
тиві
Жай
жұмысшы
5
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
11
«Боранды»
шаруа
қожалығы
Жай жұмысшы
6
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
12
«Злиха»
шаруа
қожалығы
Механизатор,
жай
жұмысшы
2
8
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
13
«Жанболат»
шаруа
қожалығы
Жай жұмысшы
3
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
14
«Манас
баев
Ергенбай
Манасбае
вич» жеке
кәсіпкер
Жай
жұмысшы
4
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
15
«Бармақ
Батыр»
шаруа
қожалығы
Жай
жұмысшы
5
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық бюджет
16
«Агроазық-
түлік
нанмен
жабдықтау»
жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктес
тігі
Жай
жұмысшы
12
40000
12
Бірінші 6
айда
20 000;
Екінші 3
айда
12 000;
Үшінші 3
айда
6 000
Республика
лық және
жергілікті
бюджет
Барлығы:
89

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 22 февраля 2012 года № 34. Зарегистрировано управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 26 марта 2012 года за № 6-4-122. Утратило силу - постановлением Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 29 мая 2012 года № 199
Утратило силу - постановлением Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 29 мая 2012 года № 199
В соответствии со статьей - 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей - 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 972 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»» акимат района Жуалы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень организаций, в которых будут организованы социальные рабочие места в 2012 году.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2012 года.
3. Контроль за исполнения данного постановления возложить на заместителя акима Адилбакова Айбара Кунтуовича.
Аким района                                Б. Кулекеев
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
№ 34 от 22 февраля 2012 года
Перечень организации в которых будут организованы социальные рабочие места в 2012 году
п/н
Наименова
ние
рабодателей
Специ
альность
Коли
чество
органи
зуемых
социаль
ых
рабочих
мест
Размер
месячной
заработ
ной
платы
(тенге)
Продол
житель
ность
работы
в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы,
который будет
компенсирован
из средств
государствен
ного бюджета
1
Крестьянс
кое
хозяйство
«Камбар»
Разно
рабочий
6
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге
Республиканс
кий бюджет
2
Сельский
потреби
тельский
кооператив
«АгроОрда-
хан»
Разно
рабчий
6
40000
12
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий и местный
бюджет
3
Крестьянс
кое
хозяйство
«Кошкар-
Ата»
Разно
рабочий
5
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
4
Крестьянс
кое
хозяйство
«Өркен-1»
Разно
рабочий
4
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
5
Индивиду
альный
предприни
матель «З.
Мешелова»
Разно
рабочий
3
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий и местный
бюджет
6
Крестьянс
кое
хозяйство
«Экос»
Разно
рабочий
5
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий и местный
бюджет
7
Крестьянс
кое
хозяйство
«Айымхан»
Разно
рабочий
2
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
8
Крестьянс
кое
хозяйство
«Жана-
Талап»
Разно
рабочий
8
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
9
Крестьянс
кое
хозяйство
«Ержан»
Разно
рабочий
5
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий и местный
бюджет
10
Сельский
потреби
тельский
коператив
«Акбура-
Ата»
Разно
рабочий
5
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
11
Крестьянс
кое
хозяйство
«Боранды»
Разно
рабочий
6
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
12
Крестьянс
кое
хозяйство
«Злиха»
Механиза
тор,
разно
рабочий
2
8
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
13
Крестьянс
кое
хозяйство
«Жанболат»
Разно
рабочий
3
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
14
Индивидуаль
ный
предпринима
ель
«Манасбаев
Ергенбай
Манасбае
вич»
Разно
рабочий
4
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
15
Крестьянс
кое
хозяйство
«Бармақ
Батыр»
Разно
рабочий
5
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий бюджет
16
Товарищест
во с
ограничен
ной
ответствен
ностью
«Агрохлеб-
снаб»
Разно
рабочий
12
40000
12
Первые 6
месяцев 20000
тенге;
Вторые 3
месяца 12000
тенге;
Третьи 3
месяца 6000
тенге;
Республиканс
кий и местный
бюджет
Всего
89