2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 1870 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12   және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 841 724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 751 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 587 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 084 440 мың теңге;
2) шығындар – 6 000 053 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 494 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 46 737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 243 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -199 823 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 199 823 мың теңге:
қарыздар түсімі – 46 737 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 243 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 158 329 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Жуалы аудандық мәслихатының 08.04.2013 № 14-2; 28.05.2013 № 16-2; 15.07.2013 № 18-2; 05.09.2013 № 20-4; 11.10.2013 № 21-2; 11.11.2013 № 22-3; 11.12.2013   № 23-3 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2013-2015 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері облыстық бюджетке 50 пайыз мөлшерде белгіленсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2012 года № 12-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2012 года № 1870
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013 – 2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 841 724 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 751 613 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 084 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 587 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 084 440 тысяч тенге;
2) затраты – 6 000 053 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 494 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 46 737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 243 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 199 823 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 823 тысяч тенге:
поступление займов – 46 737 тысяч тенге;
погашение займов – 5 243 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 158 329 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Жуалынского районного маслихата от 08.04.2013 № 14-2; 28.05.2013 № 16-2; от 15.07.2013 № 18-2; 05.09.2013 № 20-4; 11.10.2013 № 21-2; 11.11.2013 № 22-3; 11.12.2013 № 23-3 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013-2015 годы норматив отчислений в областной бюджет по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.

3. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2013 жылға 3 372 458 мың теңге белгіленсін.
4. «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 - бабына сәйкес 2013 жылы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

3. Установить объем субвенции, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет на 2013 год в сумме 3 372 458 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей - 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» на 2013 год предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам образования, социального обеспечения и культуры, финансируемых из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. 2013 жылға арналған бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi № 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2013 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар № 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 2 670 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Жуалы аудандық мәслихатының 05.09.2013 № 20-4; 11.11.2013 № 22-3 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2013 год, согласно приложению № 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2013 год, согласно приложению № 5.
7. Утвердить резерв районного местного исполнительного органа в сумме 2 670 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Жуалынского районного маслихата 05.09.2013 № 20-4; 11.11.2013 № 22-3 (вводится в действие с 01.01.2013).

8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
З. Султанмуратов                           Ж. Айтақов
Жуалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жуалы аудандық мәслихатының 11.12.2013 № 23-3 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы         Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
З. Султанмуратов                           Ж. Айтаков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 12-3 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жуалынского районного маслихата от 11.12.2013 № 23-3 (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс          Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

718 690
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
718 690
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221 514
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 273
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33 394
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 181
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
163 866
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
214 168
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189 301
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33 007
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 848
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 195
006
Тұрғын үй көмегі
1 305
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 709
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 721
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 523
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
85 260
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 725
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4 008
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 867
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 557
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
708
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
602
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
658 448
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 090
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

718 690
037
Строительство и реконструкция объектов образования
718 690
464
Отдел образования района (города областного значения)
221 514
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 273
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33 394
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 181
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
163 866
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
214 168
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189 301
002
Программа занятости
33 007
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 848
005
Государственная адресная социальная помощь
11 195
006
Оказание жилищной помощи
1 305
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 709
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 721
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 523
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
85 260
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 725
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4 008
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 557
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
708
021
Капитальные расходы государственного органа
602
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
658 448
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 090
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
603 199
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 195 439
003
Жалпы білім беру
3 131 870
006
Балаларға қосымша білім беру
63 569
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 067 734
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 067 734
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
119 587
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 057
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
28 153
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 452
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
67 725
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
329 134
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
299 426
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
78 526
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 776
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 000
006
Тұрғын үй көмегі
18 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 417
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 114
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
18 350
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
99 500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
15 027
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 216
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 708
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 058
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 100

009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
603 199
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 195 439
003
Общеобразовательное обучение
3 131 870
006
Дополнительное образование для детей и юношества
63 569
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 067 734
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 067 734
464
Отдел образования района (города областного значения)
119 587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 057
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28 153
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
12 452
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67 725
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
329 134
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
299 426
002
Программа занятости
78 526
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 776
005
Государственная адресная социальная помощь
18 000
006
Жилищная помощь
18 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 417
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 114
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18 350
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
99 500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 027
023
Обеспечение деятельности центра занятости
16 216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 058
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 100

6 691
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 200
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25 792
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 388
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
17 904
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 250
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 718
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 218
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
36 993
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
15 811
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 031
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 200
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 920
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 660
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 366
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 616
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
500
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 500
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
250
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9 816
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
9 816
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс
39 139
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39 139
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 139
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

6 691
010
Капитальные расходы государственных органов
200
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 200
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25 792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 388
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
17 904
006
Капитальные расходы государственных органов
250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 250
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 718
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 218
004
Капитальные расходы государственных органов
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
36 993
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
15 811
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 031
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 200
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 920
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 660
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 366
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 616
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
500
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1 500
007
Капитальные расходы государственных органов
250
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9 816
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
9 816
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 139
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39 139
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 139
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

8823
1841
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9862
3773
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9515
2853
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9611
5981
512
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8990
1960
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9027
2330
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10228
2211
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8349
810
500
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14745
1161
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10316
3079
500
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4150
14
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10264
1380
172
Барлығы
152561
41222
2430
кестенің жалғасы:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
009.
«Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету»
011.
«Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру»
008.
«Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру»
022.
«Мемлекеттік органның күрделі шығыстары»
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
610
610
675
680
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
280
680
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
280
480
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
280
510
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
280
680
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
580
680
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
280
680
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
280
680
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

8823
1841
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
9862
3773
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
9515
2853
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
9611
5981
512
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8990
1960
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
9027
2330
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
10228
2211
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8349
810
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
14745
1161
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
10316
3079
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Тогызтарауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
4150
14
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Биликольского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
10264
1380
172
Итого
152561
41222
2430
продолжение таблицы:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
009.
«Обеспечение санитарии населенных пунктов»
011.
«Благоустройство и озеленение населенных пунктов»
008.
«Освещение улиц в населенных пунктах»
022.
«Капитальные расходы государственного органа»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области»
610
610
675
680
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
280
280
680
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Актюбинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
280
280
480
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
280
280
510
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
280
280
680
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
280
580
680
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
280
280
680
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
280
280
680
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»