2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 13-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 1867 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 27.01.2014 № 26-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және «2013 – 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1859 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 289 949 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 282 303 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 290 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 833 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 918 523 мың теңге;
2) шығындар – 8 488 951 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 858 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 351 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 493 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 705 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 36 351 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 646 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 199 155 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қордай аудандық  мәслихатының 03.06.2013 № 17-2; 23.07.2013 № 19-3; 04.09.2013 № 21-2; 11.10.2013 № 22-2; 13.11.2013 № 23-2; 10.12.2013 № 24-2 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2013 жылға арналған бюджеттің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2013 – 2015 жылдары ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25 пайыз мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2012 года № 13-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 28 декабря 2012 года № 1867. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27 января 2014 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27.01.2014 № 26-4.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решением Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013 – 2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1859) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 8 289 949 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 282 303 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 290 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 833 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 918 523 тысяч тенге;
2) затраты – 8 488 951 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 858 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 351 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 493 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в  том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  31 705 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 36 351 тысяч тенге;
погашение займов – 4 646 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 199 155 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Кордайского районного маслихата от 03.06.2013 № 17-2; 23.07.2013 № 19-3; 04.09.2013 № 21-2; 11.10.2013 № 22-2; 13.11.2013 № 23-2; 10.12.2013 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
3. Установить надбавку в 2013 – 2015 годах к должностным окладам в размере 25 процентов проживающим и работающим в сельской местности специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета.

4. 2013 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 4 628 308 мың теңге сомасында белгіленсін.
5. 2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2013 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 5  965 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қордай аудандық  мәслихатының 10.12.2013 № 24-2 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Установить на 2013 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 4 628 308 тысячи тенге.
5. Утвердить перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2013 – 2015 годы по программам в разрезе сельских округов, согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год в сумме 5 965 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением Кордайского районного маслихата от 10.12.2013 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2013).

264545
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13233
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
63515
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
370
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33240
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
135925
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1087488
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1087488
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
341706
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
307193
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64122
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38361
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15600
006
Тұрғын үй көмегі
1400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26630
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5984
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
36072
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
104000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13723
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34513
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30869
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2295
012
Ақпараттық жүйелер құру
162
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1187
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

264545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13233
002
Создание информационных систем
162
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
63515
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
370
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33240
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
135925
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1087488
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1087488
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
341706
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
307193
002
Программа занятости
64122
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38361
005
Государственная адресная социальная помощь
15600
006
Оказание жилищной помощи
1400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26630
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5984
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36072
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
104000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13723
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30869
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2295
012
Создание информационных систем
162
021
Капитальные расходы государственного органа
1187
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

48776
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің
сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15242
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29809
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3563
12
Көлiк және коммуникация
291410
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1224
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1224
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
290186
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
290186
13
Басқалар
208199
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
97142
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
97142
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5965
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5965
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2600
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
2600
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15950
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15609
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
179
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83510
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14134
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2495
020
Ақпараттық жүйелер құру
162
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
66719
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
3032
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіп саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

48776
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15242
002
Создание информационных систем
162
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29809
015
Капитальные расходы государственного органа
3563
12
Транспорт и коммуникации
291410
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1224
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1224
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
290186
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
290186
13
Прочие
208199
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
97142
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
97142
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5965
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5965
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2600
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
2600
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15950
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15609
002
Создание информационных систем
162
006
Капитальные расходы государственного органа
179
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83510
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14134
013
Капитальные расходы государственного органа
2495
020
Создание информационных систем
162
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66719
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
3032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

600
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджет есебінен берілетін трансферттер
36 232
020
Республикалық бюджет есебінен берілетін трансферттер үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
126 388
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 068 518
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 068 518
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
466 281
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
426 794
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
129 596
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 000
006
Тұрғын үй көмегі
5 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 643
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 000
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
36 325
015
Аумақтық зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету орталығы
0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
110 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілердің қамтамасыз ету
17 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23 230
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 487
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 065
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 922
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
972 211
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0

600
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
36 232
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
126 388
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 068 518
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 068 518
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
466 281
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
426 794
002
Программа занятости
129 596
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42 000
005
Государственная адресная социальная помощь
20 000
006
Жилищная помощь
5 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 643
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36 325
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
110 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23 230
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 065
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 922
021
Капитальные расходы государственного органа
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
972 211
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
0

1 500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 500
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 700
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 316
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 196
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
5 620
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
44 588
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
44 588
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 287
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
30 451
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 850
12
Көлiк және коммуникация
494 446
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
494 446
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
494 446
13
Басқалар
45 505
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
0
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19 435
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
19 435
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
13 245
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 045
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 825
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 825
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

1 500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 700
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 316
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 196
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
5 620
007
Капитальные расходы государственного органа
1 500
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
44 588
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
44 588
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 287
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
30 451
015
Капитальные расходы государственного органа
3 850
12
Транспорт и коммуникации
494 446
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
494 446
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
494 446
13
Прочие
45 505
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19 435
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
19 435
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
13 245
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
13 045
007
Капитальные расходы государственного органа
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 825
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 825
013
Капитальные расходы государственного органа

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8 493
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8 493
021
Жергілікті бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қордай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 13 - 3 шешіміне 4 - қосымша
2013 жылға арналған бюджеттің атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Қордай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 13 - 3 шешіміне 5 - қосымша
2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қордай аудандық  мәслихатының 10.12.2013 № 24-2 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы

452
Отдел финансов района (города областного значения)
8 493
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8 493
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
08
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение - 4
к решению Кордайского районного
маслихата от 21 декабря 2012 года № 13 - 3
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение - 5
к решению Кордайского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 13 - 3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2013-2015 годы по программам в разрезе сельских округов
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Кордайского районного маслихата от 10.12.2013 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
тысяч тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ