2012 жылға әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 44 Қаулысы. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда 6-6-105 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 279 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 279 қаулысымен

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление Акимата Меркенского района Жамбылской области от 27 января 2012 года № 44. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 9 февраля 2012 года за № 6-6-105. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 мая 2012 года № 279
Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 мая 2012 года № 279

«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына сәйкес, әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру мақсатында, Меркі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Рысқұлбековке жүктелсін.

В соответствии с подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации социальных рабочих мест акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места на 2012 год.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Рыскулбекова Т.