2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан - желтоқсанында Мойынқұм ауданы бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі N 131 қаулысы. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 8 мамырда 6-7-81 нөмірімен тіркелді.Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 359 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 19.11.2015 № 359 ќаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Әскери қызмет және әскери қызметшiлердiң мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 27 бабына, "Әскери қызметтiң белгiленген мерзiмiн өткерген мерзiмдi әскери қызметтегi әскери қызметшiлердi запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзiмдi әскери қызметке кезектi шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығына және "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейiнге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегiз жастан жиырма жетi жасқа дейiнгi ер азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жетi жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгiленген мерзiмдерiн өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру жүргізілсін.
2. Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және жүргізу үшін келесі құрамда аудандық шақыру комиссиясы құрылсын:
Естаев Мұратхан Тұрарханұлы Мойынқұм ауданы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Даминов Ғалмат Тұрдахметұлы "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Кемалов Елубай Уәйділдаұлы "Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Мойынқұм ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша);
Байманасова Жұлдыз Алтыбайқызы "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Мойынқұм аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны бас дәрігерінің орынбасары, дәрігерлік комиссия төрайымы (келісім бойынша)
Козова Жанна Нығманқызы "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Мойынқұм аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медбикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша).

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года по Мойынкумскому району
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 17 апреля 2012 года № 131. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 8 мая 2012 года за № 6-7-81.Утратило силу постановлением Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 19 ноября 2015 № 359
Сноска. Утратило силу постановлением Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 19.11.2015 № 359
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года", Постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать районную призывную комиссию для организации и проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в следующем составе:
Естаев Муратхан Турарханович       председатель комиссии, заместитель акима района;
Даминов Галмат Турдахметович       заместитель председателя комиссии, начальник государственного учреждения "Отдел по делам обороны Мойынкумского района Жамбылской области" (по согласованию);
Члены комиссии:
Кемалов Елубай Уайдилдаевич       заместитель начальника государственного учреждения "Отдел внутренних дел Мойынкумского района Департамента внутренних дел Жамбылской области" (по согласованию);
Байманасова Жулдыз Алтыбаевна             председатель медицинской комиссии, заместитель главного врача коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Мойынкумского района управления здравоохранения акимата Жамбылской области" (по согласованию).
Козова Жанна Ныгмановна       секретарь комиссии, медицинская сестра коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Мойынкумского района управления здравоохранения акимата Жамбылской области" (по согласованию).

3. "Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Мойынқұм ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) өздерінің құзыреті шегінде әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 сәуірінен туындайтын қатынастарға таралады.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Естаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі С.Арубаев
"КЕЛIСIЛДI"
"Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының
Қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы Ғ.Даминов
17.04.2012 жыл
"Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық
сақтау басқармасы Мойынқұм аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсiпорнының
бас дәрiгерi
Г.Кемелқұлова
17.04.2012 жыл
"Жамбыл облысының Iшкi iстер
Департаментi Мойынқұм ауданының iшкi
iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы Ж.Орынбеков
17.04.2012 жыл

3. Государственному учреждению "Отдел внутренних дел Мойынкумского района Департамента внутренних дел Жамбылской области" (по согласованию) рекомендовать в пределах своей компетенции обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 апреля 2012 года.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Естаеву М.
Аким района С.Арубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Мойынкумского
района Жамбылской области"
Г.Даминов
17.04.2012 год
Главный врач коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Центральная районная больница Мойынкумского
района управления здравоохранения акимата
Жамбылской области"
Г.Кемелкулова
17.04.2012 год
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Мойынкумского района
Департамента внутренних дел Жамбылской
области"
Ж.Орынбеков
17.04.2012 год