"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 мамырдағы № 4-2 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 мамырда № 6-7-83 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына және Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 136 «Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 395 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-7-75 болып тіркелген, 2011 жылдың 28 желтоқсанында аудандық № 107-108 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«3 964 627» деген сандары «4 081 576» деген сандарымен ауыстырылсын;
«3 115 112» деген сандары «3 232 061» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 42-2 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 08 мая 2012 года № 4-2. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 11 мая 2012 года № 6-7-83. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Постановлением Жамбылского областного акимата от 26 апреля 2012 года № 136 «О внесении изменений и дополнений в постановление Жамбылского областного акимата № 395 от 13 декабря 2011 года»районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 42-2 «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-75, опубликовано 28 декабря 2011 года в газете «Мойынқұм таңы» № 107-108) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3 964 627» заменить цифрами «4 081 576»;
цифры «3 115 112» заменить цифрами «3 232 061»;
в подпункте 2):

90 389
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
167 883
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
163 183
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 700
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
15 646
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 961
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
963
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
422
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 604
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 182
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
422
02
Қорғаныс
24 488
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
24 488
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 500
006
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
22 988
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 000
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4 000
04
Бiлiм беру
2 514 252
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
330 831
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
329 954
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
877
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 770 221
004
Жалпы білім беру
1 651 350
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
80 509
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 987
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

90 389
003
Капитальные расходы государственного органа
18 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
167 883
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
163 183
022
Капитальные расходы государственного органа
4 700
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15 646
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13 961
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
963
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизацион-ная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
018
Капитальные расходы государственного органа
422
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14 604
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14 182
004
Капитальные расходы государственного органа
422
02
Оборона
24 488
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24 488
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1500
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
22 988
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 000
04
Образование
2 514 252
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
330 831
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
329 954
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
877
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 770 221
004
Общеобразовательное обучение
1 651 350
005
Дополнительное образование для детей и юношества
80 509
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 987
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета

36 375
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 353
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21 353
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
317 958
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
317 958
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
73 889
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 000
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17 693
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 323
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 673
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға объектілерді жөндеуге
41 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
155 679
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 779
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 779
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 726
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26 816
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 000
006
Тұрғын үй көмегі
1 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 533
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 200
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
48 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 043
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 634
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 174
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

36 375
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 353
007
Организация профессионального обучения
21 353
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
317 958
037
Строительство и реконструкция объектов образования
317 958
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
73 889
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 000
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 693
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 323
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 673
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020
41 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
155 679
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 779
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 779
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128 726
002
Программа занятости
26 816
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 000
005
Государственная адресная социальная помощь
11 000
006
Оказание жилищной помощь
1 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 533
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 200
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
48 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 043
023
Обеспечение деятельности центров занятости
10 634
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения