2012 жылдың сәуір-маусымда және қазан-желтоқсанында Т.Рысқұлов ауданы бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № 197 қаулысы. Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 07 маусымда 6-8-138 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әскери қызмет және әскери қызметшiлердiң мәртебесi туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 27 - бабына, «Әскери қызметтiң белгiленген мерзiмiн өткерген мерзiмдi әскери қызметтегi әскери қызметшiлердi запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзiмдi әскери қызметке кезектi шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығына және "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейiнге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегiз жастан жиырма жетi жасқа дейiнгi ер азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жетi жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгiленген мерзiмдерiн өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру жүргізілсін.
2. Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және жүргізу үшін келесі құрамда аудандық шақыру комиссиясы құрылсын:
Қарсыбаев Ахтан          - Т.Рысқұлов ауданы әкімінің
Ахатұлы                    орынбасары, комиссия төрағасы;
Ердосов Күмісбек         - «Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы
Жарылқасынұлы              қорғаныс стері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы,
комиссия төрағасының орынбасары
(келісім бойынша).
Комиссия мүшелері:
Сегізбаев Болат          - «Жамбыл облысы Ішкі істер
Тұрмаханұлы                департаментінің Т.Рысқұлов аудандық
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары,
(келісім бойынша).
Күрішбекова Бақтыгүл     - «Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық
Мырзағалиқызы              сақтау басқармасы, Т.Рысқұлов
аудандық орталық ауруханасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігерінің
орынбасары, дәрігерлік комиссияның
төрайымы, (келісім бойынша).
Сүйінбаева Айнагүл       - «Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық
Орынтайқызы                сақтау басқармасы, Т.Рысқұлов
аудандық орталық ауруханасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы, (келісім бойынша).

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года по Т. Рыскуловскому району
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 18 мая 2012 года № 197. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 07 июня 2012 года за № 6-8-138
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи - 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года», Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести призыв на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре - декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет не имеюших права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать районную призывную комиссию для организации и проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в следующем составе:
Карсыбаев Ахтан Ахатович - председатель комиссии, заместитель
акима района;
Ердосов Кумисбек         - заместитель председателя комиссии,
Жарылкасынович начальник   государственного учереждения
«Отдел по делам обороны района
Т.Рыскулова, Жамбылской области»
(по согласованию)
Члены комиссии:
Сегизбаев Болат          - заместитель начальника
Турмаханович               государственного учреждения «Отдел
внутренных дел района Т.Рыскулова
Департамента внутренных дел
Жамбылской области» (по
согласованию)
Куришбекова Бахтыгуль    - председатель медицинской комиссии,
Мырзагалиевна              заместитель главного врача
коммунального государственного
казенного предприятия «Центральной
районной больницы района
Т.Рыскулова, управления
здравоохранения акимата Жамбылской
области» (по согласованию
Суюнбаева Айнагул        - председатель медицинской комиссии,
Орынтаевна                 заместитель главного врача
коммунального государственного
казенного предприятия «Центральной
районной больницы района
Т.Рыскулова, управления
здравоохранения акимата Жамбылской
области» (по согласованию)

3. «Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Т.Рысқұлов ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) өздерінің құзыреті шегінде әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 сәуірінен туындайтын қатынастарға таралады.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қарсыбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                А.Нұралиев

3. Государственному учереждению «Отдел внутренных дел района Т.Рыскулова, Департамента внутренных дел Жамбылской области» (по согласованию) рекомендовать в пределах своей компетенции обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 апреля 2012 года.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А.Карсыбаева.
Аким района                                А.Нуралиев