"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы N 2-2 шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 наурызда 6-9-130 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 2-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1805 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-9-128 болып тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарындағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «4 949 755» деген сандар «4 923 301» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 623 460» деген сандар «4 597 006» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 949 755» деген сандар «4 925 070» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «85 693» деген сандар «84 090» деген сандармен ауыстырылсын;
«712» деген сандар «2 315» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-85 693» деген сандар «-85 859» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «85 693» деген сандар «85 859» деген сандармен ауыстырылсын;
«712» деген сандар «2 315» деген сандармен ауыстырылсын;
«0» деген сан «1 769» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 145 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 12 марта 2012 года № 2-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 20 марта 2012 года за № 6-9-130. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 23 февраля 2012 года № 2-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1805) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-128, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 8 января 2012 года № 3-4), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «4 949 755» заменить цифрами «4 923 301»;
цифры «4 623 460» заменить цифрами «4 597 006»;
в подпункте 2) цифры «4 949 755» заменить цифрами «4 925 070»;
в подпункте 3) цифры «85 693» заменить цифрами «84 090»;
цифры «712» заменить цифрами «2 315»;
в подпункте 5) цифры «-85 693» заменить цифрами «-85 859»;
в подпункте 6) цифры «85 693» заменить цифрами «85 859»;
цифры «712» заменить цифрами «2 315»;
цифру «0» заменить цифрами «1769».
Приложения 145 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 данного решения.

1000
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1100
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13261
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12911
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
02
Қорғаныс
2736
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1436
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1436
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1300
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар
300
04
Бiлiм беру
2714839
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
232172
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
230924
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1248
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1076
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1076
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2247523
004
Жалпы білім беру
2007783
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
202371
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2649
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
34720
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
48 805
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
48 805
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
127855
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
127855
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
57408
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

1000
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1100
018
Капитальные расходы государственного органа
250
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13261
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12911
004
Капитальные расходы государственного органа
350
02
Оборона
2736
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1436
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1436
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1300
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
04
Образование
2714839
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
232172
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
230924
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1248
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1076
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1076
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2247523
004
Общеобразовательное обучение
2007783
005
Дополнительное образование для детей и юношества
202371
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
34720
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
48 805
007
Организация профессионального обучения
48 805
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
127855
037
Строительство и реконструкция объектов образования
127855
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
57408
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

21624
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
600
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21422
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
288376
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
267939
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47255
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1958
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10613
006
Тұрғын үй көмегі
68700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6215
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4660
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 908
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
93973
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7167
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13490
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1000
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 437
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 187
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1127886
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105157
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру

21624
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
600
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21422
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
288376
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
267939
002
Программа занятости
47255
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1958
005
Государственная адресная социальная помощь
10613
006
Оказание жилищной помощи
68700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6215
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4660
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 908
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
93973
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7167
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13490
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1000
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 437
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 187
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
021
Капитальные расходы государственного органа
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1127886
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105157
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

250
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
129464
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
6 882
099
Мамандарын әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
6 882
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17022
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6899
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8873
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10834
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6884
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
94726
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
94726
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19815
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19815
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндег
14765
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4800
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
12
Көлiк және коммуникация
152121
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
152121
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
152121
13
Басқалар
59871
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2422
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

250
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
129464
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
6 882
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 882
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
17022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6899
003
Капитальные расходы государственного органа
250
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8873
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10834
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6884
004
Организация работ по зонированию земель
3000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственного органа
250
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
94726
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
94726
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19815
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19815
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14765
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4800
015
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
152121
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
152121
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
152121
13
Прочие
59871
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2422
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің дамуы
Сарысу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 наурыздағы
№ 2-2 шешіміне 3 - қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 58-3 шешіміне 5 - қосымша
2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
Жаңатас қаласы әкімінің аппараты

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Приложение № 3
к решению маслихата Сарысуского района
№ 2-2 от 12 марта 2012 года
Приложение № 5 к решению маслихата
Сарысуского района № 58-3
от 20 декабря 2011 года
Перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программе сельских округов на 2012-2014 годы
Наименования аппаратов акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
022 "Капитальные расходы государственных
органов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
2012 год
2013 год
2014 год
2012 год
2013 год
2014 год
2012 год
2013 год
2014 год
Аппарат акима города Жанатас