"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 4-2 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде 6-9-137 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 4-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1807 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-9-128 болып тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарындағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «4 923 301» деген сандар «5 582 250» деген сандармен ауыстырылсын;
«314 745» деген сандар «346 406» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 013» деген сандар «8 380» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 597 006» деген сандар «5 218 927» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 925 070» деген сандар «5 584 019» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «84 090» деген сандар «91 371» деген сандармен ауыстырылсын;
«86 405» деген сандар «93 686» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-85 859» деген сандар «-93 140»деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «85 859» деген сандар «93 140» деген сандармен ауыстырылсын;
«86 405» деген сандар «93 686» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 12 апреля 2012 года № 4-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 18 апреля 2012 года за № 6-9-137. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 4-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1807) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-128, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 6 января 2012 года № 3-4), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «4 923 301» заменить цифрами «5 582 250»;
цифры «314 745» заменить цифрами «346 406»;
цифры «3013» заменить цифрами «8 380»;
цифры «4 597 006» заменить цифрами «5 218 927»;
в подпункте 2) цифры «4 925 070» заменить цифрами «5 584 019»
в подпункте 3) цифры «84 090» заменить цифрами «91 371»;
цифры «86 405» заменить цифрами «93 686»;
в подпункте 5) цифры «-85 859» заменить цифрами «-93 140»;
в подпункте 6) цифры «85 859» заменить цифрами «93 140»;
цифры «86 405» заменить цифрами «93 686»;

4 тармақтағы «6 525» деген сандар «7 265» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 4 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының                                мәслихаттың
төрағасы                                   хатшысы
С. Бегеев                                  Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ 4-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 58-3 шешіміне 1 – қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2012 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

в 4 пункте цифры «6 525» заменить цифрами «7 265».
Приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сесии                         Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
С. Бегеев                                  Б. Дондаулы
Приложение № 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 4-2 от 12 апреля 2012 года
Приложение № 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 58-3 от 20 декабря 2011 года
Бюджет района на 2012 год
Категория
Наименование
2012 год, сумма тыс тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

48 805
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
48 805
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
70 664
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 006
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 624
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
600
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
015
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21 422
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13 762
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
434 159
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
434 159
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
286 946
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266 509
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47 255
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 958
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 613
006
Тұрғын үй көмегі
68 700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6 215
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 660
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 908
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
93 973
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 167
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 060
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 000
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 437
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

48 805
018
Организация профессионального обучения
48 805
464
Отдел образования района (города областного значения)
70 664
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 006
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 624
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
600
012
Капитальные расходы государственного органа
250
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 422
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 762
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
434 159
037
Строительство и реконструкция объектов образования
434 159
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
286 946
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266 509
002
Программа занятости
47 255
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 958
005
Государственная адресная социальная помощь
10 613
006
Оказание жилищной помощи
68 700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 215
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 660
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 908
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
93 973
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 167
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12 060
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 437
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

250
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
82 737
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
82 737
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 815
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 815
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндег
14 765
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 800
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
12
Көлiк және коммуникация
152 121
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
152 121
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
152 121
13
Басқалар
129 987
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 422
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске а
2 422
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7 265
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7 265
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14 479
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 629
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105 821
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 123
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
15 750
042
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
82 948
14
Борышқа қызмет көрсету
4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзгеде төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4
15
Трансферттер
13 907
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

250
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
82 737
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
82 737
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 815
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 815
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областно
14 765
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 800
015
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
152 121
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
152 121
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
152 121
13
Прочие
129 987
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 422
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 422
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7 265
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7 265
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14 479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
12 629
007
Капитальные расходы государственного органа
1 850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 123
013
Капитальные расходы государственного органа
15 750
042
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
82 948
14
Обслуживание долга
4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
4
15
Трансферты
13 907
452
Отдел финансов района (города областного значения)

074
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға

074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020